instal windows 7

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software instal windows 7

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #77113
    sanny
    Účastník (Participant)

    Zdravim, najprv vysvetlenie preco, aj ked som rad ze ho nemusim pouzivat (win) no predsa len su veci ktore ho ozaj vyzaduju ako moja hlupa tlaciarek ktora mi nejde a hry aj ked niesom velky hrac no sem tam clovek dostane chut a klasicky office,

    Ide o to ,ze by som chcel mat win ako app nie cez bootcamp proste byt v mac os x a zaroven mat otvorene okno s winom, viem ze to ide akurat neviem ktory z tych vsetkych virtualov je naj, tak vas prosim o typ popripade ako na to . Srdecna vdaka

    #261165
    hatto
    Účastník (Participant)

    parallels deskotop, virtualbox a i. na fore je popisane o nich ;)

    #261166
    iTuxx
    Moderátor

    ja pouzivam VMware Fusion a spox.

    #261167
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    podla mna sa nemusis ospravedlnovat ze ides instalovat Win. Win tu je a aj bude a kto je zaslepena ovca a tvrdi ze Mac je uplne uzasny a Win nechce ani vidiet je blb. Vie to aj Apple pretoze inac by tu nebol bootcamp.

    Najlepsie riesenie tvojho problemu:
    http://www.parallels.com/eu/products/desktop?icid=1480

    #261169
    sanny
    Účastník (Participant)

    Ten paralers je ale plateny no a tomu sa chcem vyhnut

    #261170
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    ty si sa ale pytal na najlepsi. nie na bezplatny

    #261171
    sanny
    Účastník (Participant)

    Prepacte na to som zabudol, zadarmo

    #261174
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    virtualbox.ale ani zdaleka nema na parallels. a hry tie novsie (2006+) na tom aj tak nazahras, tlaciaren to zvladne ale ano ten office nebude buhvico…sak na mac je dost dobry office (akurat slovenska korekcia mu chyba) a pokial sa chces hrat tak radsej naozaj bootcamp,resp konzola ;)

    #261175
    n3lson
    Účastník (Participant)

    oplati sa investovat tych par korun do parallels, nieje to nic strasne…cena je urcite fajn za to, co vsetko ponuka, ja som zacal parallels 3…a uz som pri 6 a ani raz som tie peniaze neolutoval..

    #261177
    sanny
    Účastník (Participant)

    Nie, nechcem do toho investovat urcite ani korunu, zijeme v 21storoci a verim ze su virtualboxi ktore slapu a su zadarmo skusim ten ‘virtualbox’ a pokial pojde tlaciaren a office pokokne si vystacim tie hry ozeliem aj tak ako som vravel nie som tuhy hrac :)

    Ten office for mac mam a je v pohode ,ale slovencina tam ozaj chyba predsa len pisem po slovensky :) a exel tiez nieje kompletny. Inak slape

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.