ine-uložisko

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software ine-uložisko

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #87211
    sa
    Účastník (Participant)

    Zdravim.
    Potrebujem poradit ci nahodou niekto nevie ako sa da zistit co vsetko sa skryva pod INE v uložisku a ako sa to da cistit.
    Dakujem.

    #318118
    raul
    Moderátor

    kde si take videl? kde to je napisane? co mas na mysli? O com vlastne rozpravas? :D

    #318120
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Mysli polozku “Others”, kterou vidi v iTunes u pripojeneho zarizeni. Jsou to temp, cache a jine soubory OS a aplikaci. Neudelas s tim nic, leda ze bys udelal restore bez nahrani ze zalohy a znovu sis tam nahral jen apps, ktere pouzivas. Na chvili bys mel Other mensi, ale za cas to zase naroste. Zkratka potrebujes telefon s vetsi pameti ;)

    #318121
    wuttasi
    Účastník (Participant)

    nemysli nahodou INE v “o tomto pocitaci mac” – “viac informacii” – “ulozisko” ??? ak to, tak si stiahni program s nazvom “Disk Inventory X” tam to mas krasne rozhadzane co ti kolko miesta v mac-u zabera.

    #318292
    sa
    Účastník (Participant)

    to wuttasi: dik , presne o tom to som pisal. vies mi pls. povedat ako to funguje.
    som to spustil a strasne dlho to trva kym to dokoncí.

    dakujem.

    #318294
    raul
    Moderátor

    ved to su veci, ktore mas na macu. Other(Ine) su tvoje dokumenty, rary, zazipovane veci, system a veci, ktore nepatria do ostatnych kategorii…

    #318363
    sa
    Účastník (Participant)

    ja viem co to je ale chcel by som to identifikovat presne. Ma to 20 giga co je dost a sa mi to nezda.
    Dik.

    #318400
    raul
    Moderátor

    Stiahni si app WhatSize alebo DaisyDisk – pomoze…

    #500246
    n.kokenyova
    Účastník (Participant)

    A najeká appka zdarma by sa k tomuto problému nenašla? :D

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.