Import kontaktov do Microsoft Entourage 2008 Mac z Microsoft Outlooku.

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Import kontaktov do Microsoft Entourage 2008 Mac z Microsoft Outlooku.

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor
    Príspevky
  • #56473
    ivrubel
    Účastník (Participant)

    Vedel by niekto poradiť ako importovať kontakty do adresára w Entourage z Outlooku?? Skúšam to všelijako cez .pst súbor, len výsledok je žalostný..:-)

    #118181
    scenic
    Účastník (Participant)

    Jedine cez exchange server alebo cez mobil (najlepsie Windows Mobile, lebo ostatne telefony trocha skresaju zoznam).

    #118199
    ivrubel
    Účastník (Participant)

    Ok, mam komunikator s Windows Mobile 6, ako ho mozem synchronizovat s Mac-om? Je tam v Leopardovi nejaky software uz alebo treba nejaky nahrat?? wow….nejako sa to komplikuje, nie? Fakt Entourage neviem precitat nejaky druh suboru z Outlooku? Ved su obaja od Bila Gatesa……:-(

    #118214
    scenic
    Účastník (Participant)

    No a to je ten problem lebo mac a wm nechcu makat spolu na to som zabudol prepc :(. Ja som to riesil exchange servrom, a tusim ze sa po svete vala zopar free. Ale najlepsie a plne funkcne je symbian :(. Sice sa to vola Office 2008 for Mac ale s Gatesom to nema nic spolocne. Robi to smosttne oddelenie… Ak by si nezohnal free exchange tak uz len niekde zaplatiti alebo chod na eoutlook.cz a ponukaju tusim tyzden free prevadzky ale neviem ci plnohodnotny exchange alebo len nejaky mobilny pristu je v tej trial verzii.

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.