iMac

Domov Diskusné Fóra Ostatné iMac

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #72576
    matus1505
    Účastník (Participant)

    Chcel by som sa tu poradiť s pokročilejším užívateľom ohľadom kúpi 27palcového iMacu..ešte nie som rozhodnutý pretože sa mi zdá iMac na to čo obsahuje príliš drahý..nie že by som naňho nemal to netvrdím praveže by som si chcel priplatiť za procesor Intel Core i7 a zvýšenie na 8 GB RAM.,ale do takého cenovo zaradeného počítača sa mi zdá low – endová grafika ATI Radeon HD 5750 veľmi úbohá..neviete či je možnosť rozšírenia alebo výmeny za inú grafickú kartu..??

    #232404
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    http://www.apple.com/imac/specs.html
    (len to co tam vidis v tabulke “Configure-to-order options” sa da doobjednat)

    #232406
    matus1505
    Účastník (Participant)

    tak to je potom bieda.,myslím tú grafiku.,počítač za 2000 eur a dať doňho grafiku za 100 eur a predávať ho ako domáci počítač to vie asi iba apple..toto ma od kúpi iMac najviac odpudzuje.,pretože som si nedávno kúpil nový iPhone 4 a musím uznať klobúk dole vynikajúci telefón a AppStore nemá chybu.,preto som aj začal rozmýšľať o iMacu..

    #232407
    matus1505
    Účastník (Participant)

    zmazat

    #232409
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    Ziadny Apple pocitac nieje urceny primarne na hry. Apple ide hlavne o stabilitu aj na ukor vykonu (narozdiel od PC/windows kde su drivre ladene na maximalny vykon ale so stabilitou je to tam dost bieda)

    #232411
    matus1505
    Účastník (Participant)

    A načo je teda primárne určený ak sa môžem opýtať..keď si robia reklamu že all in one počítač na používanie v domácnosti atd.

    #232413
    dubak
    Účastník (Participant)

    na pracu a bezne pouzivanie, ked sa chces hrat kup si hraciu konzolu alebo ak mas teda penazi dost kup si alienware a na mac sa vyser

    #232414
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    all in one je v preklade “vsetko v jednom” a nie “nadupana masina na najnovsie hry”… teda ak sa nejak radikalne nemanila anglictine v poslednej dobe ;)
    Kazdopadne apple su povacsine pracovne stanice pripadne sa na nich robi grafika, hudba, video (multimedia).. Netvrdim ze sa na nich ludia nehravaju ale neexistuje gamer ktory si kupi kvoli najnovsim hram MAC.
    1. na OSX tych hier moc vela ani neni
    2. hardwarovo vacsinou zaostavaju o jednu generaciu oproti PC svetu
    3. ako som uz spominal, ani software nieje ladeny na graficky performance ale skor stabilitu. Na rovnakom HW chodia hry lepsie (v priemere tak 30-50%) pod windowsom ako pod OSX (HL2, Portal, Doom3, Quake 4, … )

    ak chces hrat hry kup si Xbox,PS3 alebo PC.

    #232415
    matus1505
    Účastník (Participant)

    veru tak to aj urobím.,ale sklamal ma apple.,lebo keď som začal používať ten iPhone tak som bol veľmi spokojný.,mám aj iPod nano a chcel som to rozširiť aj o iMac ale je to veľmi nevyvážené..čo už preto majú také podiely v predajnosti PC aké majú..

    #232417
    matus1505
    Účastník (Participant)

    dobre ďakujem..

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.