iLife ’08 na novych macbookoch??

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software iLife ’08 na novych macbookoch??

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #62220
    typhoooon
    Účastník (Participant)

    Vcera som si kupil novy macbook 2.4GHz..
    Lenze na SK este asi nedosli krabice s iLife ’09..neviete pls ako sa co najrychlejse & najlacnejsie dostat k nejakemu upgradu z ’08 na ’09?
    diiiiiky

    #156430
    Rass
    Zablokovaný

    reklamuj…

    #156434
    mylanko
    Účastník (Participant)

    Neviem ci reklamacia pomoze. Totiz bolo uvadzane, ze pouzivatelia, ktori si zakupili Mac od urciteho datumu a mali na nom este iLife 08, tak maju narok na upgrade za symbolicku cenu. Nikde vsak nebolo pisane, od kedy presne sa zacnu predavat uz s predinstalovanym iLife 09. Neviem, kde si to kupoval, ale skus sa pozriet este na popis. Ak uvadzaju, ze sucastou balenia je iLife 09, mozes pozadovat nahradu. Na Apple.sk je vsak stale obsahom balenia iLife 08. Ak by to bol tento pripad, skus tam zajst alebo im zavolaj, slusne povies co sa stalo a mozno sa s nimi bude dat dohodnut, ze ti to daju zdarma.

    #156437
    Rass
    Zablokovaný

    tak to normalne vrat.. a kup si to z istylu kosice kde ku macu davaju iLife09

    #156439
    iDominica
    Účastník (Participant)

    no to je divne ja som si asi pred dvoma tyzdnami kupila iMac stary…a ked som ho otvorila bol tam novy iLife tak mi to bolo divne

    #156441
    Hypnotize
    Účastník (Participant)

    nebolo to nahodou tak, ze od uvedenia ilife (co bolo niekedy v januari) ma kazdy zdarma narok na upgrade?

    #156446
    iDominica
    Účastník (Participant)

    nezda sa mi myslim ze to bolo tak ze upgrade stal menej jak krabicova verzia ci tak nejak

    #156447
    Aleks
    Moderátor

    “Nový” MacBook sa začal vyrábať 14. októbra 2008.
    “Starý” iMac sa prestal vyrábať 2. marca 2009.
    iLife 09 sa začal vyrábať začiatkom februára 2009.
    Nevidím dôvod, prečo by bolo divné, že starý iMac má iLife 09 a nový MacBook nemá, niekedy sú počítače na sklade mesiace kým sa predajú. Mylanko píše rozumne, určite sa zastav/zavolaj tam kde si to kúpil, verím že to nejak vyriešiš. A Rass, nehovorím, že iStyle je zlá predajňa, ale má tam ísť aj keď býva v Nitre alebo Bratislave?
    ******
    Spustený bol program iLife ’09 Up-To-Date, ktorý platí i pre zákazníkov, ktorí zakúpili počítače Mac na Slovensku.

    Kto kúpil kvalifikovaný nový počítač Mac od 6. januára 2009 (vrátane), ktorý ešte neobsahoval iLife ’09 môže upgradovať na iLife ’09 za 10 USD.

    Program končí 28. marca 2009.

    Podrobnosti sú na http://www.apple.com/euro/ilife/uptodate/.

    #156451
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    Aleks sice uvadzas spravnu informaciu ale s malou chybou. Upgrade stal 10 dolarov (viem lebo som ho kupoval) a platil do 28.3.2009 co znamena ze je to uz cca mesiac passe

    #156452
    mylanko
    Účastník (Participant)

    Hurfo: O to lepsie pre tajfuuna ;) …teraz moze veselo argumentovat a uz som si viac ako isty, ze sa s nimi dohodne ;)

    #156453
    Aleks
    Moderátor

    Samozrejme, tým, keď som napísal, že to nejak vyriešiš, som nemyslel nevyhnutne zakúpenie tejto Up-To-Date verzie (keďže sa to už nedá a aj tak to ide iba cez internet, pokiaľ som správne informovaný). Ochotný predajca nájde spôsob ako to vyriešiť.

    #156478
    typhoooon
    Účastník (Participant)

    kupoval som v Auparku – macsystem/mzone..
    boli velmi ochotni pri predaji, ale ked som kvoli tomu volal druhy den, pristup uz bol trosku iny..moc poradit nevedeli..
    akurat mi povedali, ze ‘tusim ma apple akciu na lacny upgrade, skuste pobrowsovat po ich strankach’..
    no ale tam som uz nic nenasiel. to bude ale asi tym ze to bolo len do konca marca :o) preto uz ani ten link nefunguje asi..
    tak skusim este par telefonatov, uvidim co to da..

    diky moc za nazory

    #156488
    Pavel Koutný
    Účastník (Participant)

    na webe majú pre tento model uvedený iLife ’08 a na predajni asi neuvádzali nič iné, takže máš vlastne presne to čo núkajú – na druhej strane me to dosť prekvapuje a skôr by som od predajcu čakal pomoc pri riešení – práve s týmto predajcom mám dobré skúsenosti a minulý týždeň som u nich kúpil štvrtý mac

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.