iCloud – Accounts

Domov Diskusné Fóra Ostatné iCloud – Accounts

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
 • Autor
  Príspevky
 • #83088
  edkis
  Účastník (Participant)

  Do prichodu iCloudu som pouzival ako apple ID [email protected] no v case beta testovania som si vytvoril [email protected] v domneni ze bude nutny pre plnohodnotne fungovanie iCloudu. Lenze ak by som sa chcel pouzit ako iCloud konto [email protected] a zlinkovany mail [email protected] tak to nie je mozne kvoli tomu ze [email protected] je registrovany v iCloude. Nie je to teda mozne zlucit ?

  #296765
  mrzo
  Účastník (Participant)

  Ak dobre chapem [email protected] a [email protected] su dve rozdielne AID? Ak ano zlucenia asi neprichadza do uvahy, maximalne mozes na support poslat poziadavku o zrusenie [email protected], s tym, ze by si si ho potom pridal ako iClound mail account do AID konta [email protected].

  Toto su ale tak specificke poziadavky – spravnu odpoved ti tu asi nikto neda a aj iny clovek na supporte ti moze dat inu odpoved.

  #296768
  edkis
  Účastník (Participant)

  Presne tak dobre chapes. Ano zlucit sa momentalne nedaju takze jedina moznost je zrejme poziadat o zrusenie konta a nasledne v icloude [email protected] vytvorit mail [email protected]. Len ci to zrusenie konta bude mozne.

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
 • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.