hudba

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #94482
    skapenkat
    Účastník (Participant)

    zdravim prosim vas poradte mi nejaky software na vytvaranie hudby, vlastne kôli tomu som si kúpil mac a neviem sa dopracovat ku ziadnemu softwaru, najlepsie by bolo kebyze je free na zaciatok.

    #356642
    majdy
    Účastník (Participant)

    GarageBand priamo v Macu?

    #356643
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Na Mac je dost znamy Logic Pro, môzes vyskusat aj Ableton, Pro Tools, … (tie funguju aj na Windowse).

    #356649
    skapenkat
    Účastník (Participant)

    prosim vas a poslete mi ja linky na to? a odporucte mi co je najlepsie ked som zaciatocník. diky

    #356656
    mk01
    Účastník (Participant)

    Logic Pro je dostupny v iTunes – demo nie je, elektronicka verzia je okolo 140 E.

    Ableton ma tusim demo, ale ak si nikdy ziaden program na “tvorbu” muziky nemal, budes z toho skor vydeseny a standardny balik ide na 600 Euro.

    Co ale pre seba urobit mozes, je kupit pianovy midi kontroler od Axiomu napriklad v cenach od malo ( pod 100) az do tisicov pri tych pouzitelnejsich od 100 hore s dynamikou na klavesach casto Axiom dava oficialnu licenciu Abletonu Lite zdarma (ktory potom dokonca mozes za nizsie ceny upgradovat cez celu skalu az po najvacsi balik. A klavesy potrebujes tak ci tak.

    Hudbu chces robit aku? Len mastering / remixing, kompozicie, elektronicku alebo vlastne instrumentalky?

    #358792
    JaroM
    Účastník (Participant)
    #358815
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Neviem, preco vsetcicmyslate. Je to zjavne zaciatocnik.

    Staci GarageBand, mas ho priamo v Macu, nainstalovany v zlozke Applications. A najdes ho aj v docku dole.

    Este raz, GarageBand.

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.