GTA2

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 22 )
  • Autor
    Príspevky
  • #59154
    wbear6
    Účastník (Participant)

    Zdravim
    GTA 2 je uz dlhsiu dobu dostupna ako freeware. Chcel by som sa spytat ci je moznost zahrat si ju na macbooku (bez bootcamp) ? Je to velmi nenarocna hra. Skusal som cider(ten neviem asi nakonfigurovat),crossover games (tam mi hra srasne seka, ide pomaly, a vidno ze sa macbook trapi) a cez darwine mi to tiez nejde aj ked cez linuxacke wine to ide bez problemov.

    Dakujem za rady.

    #133779
    Amarok
    Účastník (Participant)

    gta 2 portable ide cez cross over aj na mojom MB GMA950… prave som skusil… a je to celkom slusne… neviem ci tam je nejaky rozdiel s klasickym gta 2 http://www.downtr.net/oyun_indir/19663-portable-grand-theft-auto-ii.html cider skusim hned jak zozeniem cisty cider…. bo stahovat dake dema sa mi moc nechce teraz :)

    #133789
    titinius
    Účastník (Participant)

    a verzia na Mac, asi nieje, ze,,?

    #133848
    wbear6
    Účastník (Participant)

    ta portable verzia je portovana z dreamcastu – ma nizsie naroky. A ide to dobre, len neviem nahodit cheaty :D

    #133919
    Amarok
    Účastník (Participant)

    treba hrat podstivo:D

    edit: inak instalacka orginal ma cez 300MB a toto ma 30 …mozno tych 270MB su cheaty :P

    #133923
    pedro
    Účastník (Participant)

    Amarok: poctivo.
    a 270MB maju radio stanice a hudba.

    #133925
    Amarok
    Účastník (Participant)

    oki oki… maturu uz mam za sebou tak ja uz mozem:D

    #140672
    macblogger
    Účastník (Participant)

    nejde to nainstalovat , je to RAR subor , pomozte mi prosim

    #140674
    raul
    Moderátor

    :-D ja som to poctivo este dakedy kupoval :-))) lol, ze freeware…

    #140694
    skep10
    Účastník (Participant)

    stiahni si UnrarX je to freeware tu je link :http://www.versiontracker.com/dyn/moreinfo/macosx/15272
    a tym to rozbalis

    #140701
    Anonymný
    Neaktívny

    Zo stranky Rockstar games:
    “PLEASE NOTE that while this game may be downloaded for free by all who register by filling out the form on this page, it is NOT freeware and may not be mirrored or duplicated by any third parties without express written consent from Rockstar Games.”

    Čiže nemýľte si pojmy s dojmami. To že je hra na voľné stiahnutie je síce pekné, el to ešte neznamená že je freeware a môžte ju ďaľej voľne šíriť..

    #140702
    raul
    Moderátor

    ok, ok… :-)

    #140705
    Anonymný
    Neaktívny

    v pohode :-)

    #140712
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Ok , mam ten unrar program a uz som to unrar vsetko , ale ked to otvorim , je tam len kopa papierikov , ktore nejdu spustit , co teraz ??

    #140721
    Count Grishnackh
    Účastník (Participant)

    Trošku OT…

    Ahojte. Neviem ako vy, ale mňa GTA 2 veľmi nechytila. Bola pre mňa taká, moc tmavá, grafika a autá také hračkárske. Mapa príliš veľká. Ale zbrane sú tam parádne…

    Ale prvý diel z ´97 – GTA 1… To už bolo niečo iné. To keď som mal takých 12 rokov, na tom som bol úplne závislý. Tak ma to chytilo, so svojím milým ovládaním zhora pomocou klávesových šípok, príjemnou kockovou svetlou grafikou, geniálnymi hláškami, smiešnymi grázlami a super lokáciami. Tie naháňačky s policajtmi si pamätám ako včera, niekedy ma aj vyše hodinu nechytili. Len ma vždy mrzela absencia ukladania levelov, preto som misie ani veľmi nehral. Ale potom prišla GTA 3 a revolúcia v hrách. Túto hru som hral asi najdlhšie zo všetkých hier, čo som kedy hral a aj teraz by som si ju zahral, jednoducho jedna z najhrateľnejších hier tej doby po všetkých aspektoch, o Vice City ani nehovorím, tam ma najviac chytil príbeh, GTA 3 ho mala trošku kratší, ale o to intenzívnejší, ale za to tie lokácie… Úžasne stvárnený New York, Portland island sa mi páčil najviac, to bola a aj doteraz je moja srdcovka… Preto ma veľmi mrzí, že Rockstar nevydal Liberty City Stories aj pre PC, okamžite by som to drtil, ale viem, prečo to nespravil. Jedno obdobie som normálne uvažoval, že by som si PSP kúpil len kvôli tejto jednej hre a aj dnes ma to niekedy pokúša :-). A San Andreas celú sériu len dovŕšil, ale tá originalita a hrateľnosť už pre mňa po určitom čase nebola taká, ako v minulých dieloch. Ale aj so San Andreas som prežil jedny krásne letné prázdniny a teraz prišla GTA IV, ktorú budem hrať na MBP, teším sa na ňu, už som ju u kamaráta hral a bola to pecka.

    Jednoducho chalani z Rockstar Games sú borci a developeri s veľkým D, ktorým sa skláňam za ich geniálnu sériu Grand Theft Auto. Do budúcnosti im prajem len to najlepšie…

    #140722
    raul
    Moderátor

    a to si pisal z iphonu?? :-) ale mas pravdu.. suhlas :-)

    #140724
    Count Grishnackh
    Účastník (Participant)

    Raul, toto nie, to je z PC. Na iPhone nepíšem s diakritikou, to už sa mi nechce … :-)

    #140728
    raul
    Moderátor

    uf.. aspom to :-)

    #140730
    Count Grishnackh
    Účastník (Participant)

    Neboj, samovrah nie som … :-)

    #177120
    macblogger
    Účastník (Participant)

    no ako som pisal pred 10 mesiacmi….stale tu mam len papieriky…..

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 22 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.