Gps – software

Domov Diskusné Fóra Ostatné Gps – software

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor
    Príspevky
  • #58184
    tominko
    Účastník (Participant)

    1.Rad by som sa spytal co by mi niekto vedel poradit aky software sa da pouzit na Mac OsX ohladom gps navigacie ?
    A potom poradit daky gps prijmac.
    2.A dalsia moja otazka je aj este ze keby som si napriklad pozical od suseda na skusenie gps prijmac ktory funguje cez bluethoot a spojil ho s macbookom a fungoval by potom navigacia cez google earth ?

    #127981
    bawy
    Moderátor

    Nazdar, pokial chces vyuzit macbook ako GPS vela si neporadis.

    1) neexisuje soft pre MAC s podrobnymi mapami co sa vychodnej europy tyka..( SR,CZ,HU,PL,CR…)
    2) Mat zapnuty book v iducom aute je trochu na prdel, HDD ti odide na 99% … mam strasne vela zakaznikov ( hlavne kamionistov, co to takto riesi (Cez book) , ale bezne mi vravia ze im HDD odchadza…nieco na tom bude….

    #127982
    tominko
    Účastník (Participant)

    No asi im to odhadza pretoze to stale pracuje s diskom a oni stale stim pracuju ale ja to chcem naozaj len prilezitostne. A aspon ten software by sa zisiel staci nazov. Diki moc

    #127995
    bawy
    Moderátor

    No pokial ti nejde o tie vychodne staty az tak tak mas ROUTE 66, to je aj pre MAC…ale ten vychod je tam fakt len prejazdovy..inak si nepomozes : ) kup klasicke GPS :) dnes to uz nieje drahe :P

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.