Genius Playlist

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Autor
    Príspevky
  • #64176
    M@rtin
    Účastník (Participant)

    Mal by som par otazok, ohladom Genius Playlistu, tak snad sa najde niekto kto to pouziva:

    1) Hned ako prva vec ma zaujima, ci to funguje aj na Slovensku, kedze v kniznici nemame nic z iTunes Store.

    2) V niektorok kroku pise iTunes nieco ako – Sending your library to Apple. V pocitaci mam vsetok software legalny, a dost si na tom zakladam. O hudbe sa to vsak povedat neda:) Mozem kludne nechat posielat kniznicu do Apple, aj ked s hudbou nie je vsetko v kostolnom poriadku?

    Vdaka!:)

    #171442
    Xavier
    Účastník (Participant)

    Ja som to tak robil už asi 20x a z iTunesu mám asi len 5 pesničiek, ale účet mám US… Mne to funguje na všetkých pesničkách a podľa všetkého iTunes nedokáže rozoznať, či máš pesničku z CD-čka, alebo stiahnutú ilegálne z netu… Genius používam len v iPode, alebo vôbec. Neni to nič extra a na niektorú pesničku mi vyhodí s úplne odveci žánrom, rytmom, melódiou… úplne inakšiu, ale povacsine je to OK… :D

    #212114
    termix
    Účastník (Participant)

    Obnovim tuto starsiu temu :)

    Mam s funkciou genius mensi problem. Zapol som si, analyzoval moju kniznicu aj tvorba playlistov funguje pri kliknuti na prve dolne tlacidlo. Jediny problem mam s Genius sidebarom, ktory sa mi nechce ani za ten svet ukazat. Uplne dolne prave tlacidlo je sede a aj v ponuke view mam moznost show genius sidebar sedu.

    Netusite cim to moze byt?

    Dik :)

    #212117
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    genius sidebar je ti viacmenej zbytocny pretoze tam su rozne ponuky hudby ktora by sa ti mohla pacit. kedze na svk store hudba neni tak by to stratilo uplne vyznam.
    Ak mas US store tak potom bude asi problem niekde inde.

    #212122
    termix
    Účastník (Participant)

    No ja som to chcel prave pre tie odporucania :)

    #212125
    M!ke
    Účastník (Participant)

    Nepoužívaš náhodou Secrets? Lebo tam je možnosť deaktivovať Genius Sidebar. A ak nepoužívaš, skús nainštalovať a cez to deaktivovať a následne aktivovať. Mohlo by to pomôcť :)

    #212127
    termix
    Účastník (Participant)

    O Secrets pocujem prvykrat, ale skusim, dakujem :)

    #212129
    monicqa
    Účastník (Participant)

    termix: nejde to, lebo si prihlaseny pravdepodobne len v slovenskom store. ak sa prepnes do us napr., tak mozes zapnut aj sidebar. je to prave tym, ze tu to nie je podporovane..

    #212134
    termix
    Účastník (Participant)

    Jaj tak…no nechce sa mi s tym saskovat, asi to necham vypnute :D Dakujem za pomoc :)

    #212141
    naconazov
    Účastník (Participant)

    hh to som ani nevedel ze genius mi ma ponuknut nejaku podobnu hudbu…, :) a to mam us ucet aj svk, idem hned vyskusat :D

    #212153
    M!ke
    Účastník (Participant)

    To som si neuvedomil, že na SK účte to nebude fungovať, keďže nemáme hudbu v Store :D

    #212156
    termix
    Účastník (Participant)

    Ale inak tieto obmedzenia mi uz lezu na nervy…vsak otagovana hudba je, tak preco nevyuzit centralnu databazu hudby? Preco to limituju na US pouzivatelov? Ziadny problem by s tym nebol.

    #212165
    monicqa
    Účastník (Participant)

    lebo genius sidebar tam nie je na to aby plnil funkciu lastfm.
    proste ti ma ponuknut hudbu, ktoru si mozes jednym klikom kupit.
    a pokial nie je slovensky itunes store, tak to asi nema logiku…

    #212169
    Xorpi
    Účastník (Participant)

    @monicqa – sidebar ti má doporučiť hudbu… podľa žánrov, štatistík užívateľov, ktorí počúvajú rovnaké veci a tak ďalej… a ešte to má fajn vec, že si môžeš vypočuť ukážky.

    Sidebar v Sk store nieje preto, lebo tu nie je hudobný kontent a nemá ti čo ponúknuť. Každý music store má vlastnú databázu a nie je globálna, ako sa tu niekto sťažoval. Povedal by som, že buďte radi, že to funguje aspoň takto…

    #212172
    monicqa
    Účastník (Participant)

    ved hej, ale ma ju doporucit na to, aby si si ju tam mohol jednym klikom kupit.
    cize v podstate som myslela na to co ty – ze tam vlastne nemoze byt, lebo ta funkcia nakupu u nas nie je dostupna.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.