Funguje Ipad 2 z Ameriky v Europe?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Funguje Ipad 2 z Ameriky v Europe?

Zobrazuje sa 21 príspevok (z celkového počtu 21)
  • Autor
    Príspevky
  • #253609
    eFkoOo
    Účastník

    jobsius:kup si rovno puzdro nan a daj si ho aktivovany a rozbaleny do prirucky,krabicu budto postov ako Gift alebo do batoziny len tak daj.tym padom by si nemal platit ani clo ani dan

    dzinda:app store je aj v ipade,stiahnes applikaciu priamo v ipade a pri pripojeni k itunes sa len zazalohuju v pc

Zobrazuje sa 21 príspevok (z celkového počtu 21)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.