Foto kontaktu na 6 plus

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Foto kontaktu na 6 plus

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #105355
    miro r
    Účastník (Participant)

    Ahojte, vie mi niekto poradiť ? Mám 6+ ale robilo mi to isté aj na 6ke. Niektoré foto kontaktu pri zvonení sú na celú obrazovku, niektoré len v krúžku hore. Keby stále chápem, ale keď nastavým foto, pár prvých volaní ukaže foto na celú obr. a potom bez akéhokoľvek zásahu len v krúžku.
    Dík.

    #405824
    Peterkopeter
    Účastník (Participant)

    Mne sa zdá že ked je iPhone zamknutý tak je len v krúžku a ked je odomknutý tak na celú obrazovku alebo naopak

    #405825
    Lemon84
    Účastník (Participant)

    Ak pridas foto ku kontaktu v iphone = ukazuje sa foto cez celu obrazovku
    Ak pridas foto ku kontaktu v icloud.com cez PC/MAC = ukazuje sa mala foto v kruzku

    Odomknuty/zamknuty iphone ma suvislost s tlacitkami pre prijatie hovoru, pri zamknutom iphone je “slide”, pri odomknutom je zeleny a cerveny kruzok pre prijatie/odmietnutie hovoru

    #405828
    majdy
    Účastník (Participant)

    Moja skúsenosť hovorí hovorí trochu inak. Ak je fotka pridaná manuálne a je v dostatočnom rozlíšení, zobrazí sa na celú obrazovku, ak je fotka importovaná automaticky (napr. facebook) alebo v nízkom rozlíšení zobrazí sa len v krúžku.

    #405835
    miro r
    Účastník (Participant)

    Dík ale nič z toho asi nie je pravda. Fotky som pridával LEN z iPhonu. Je jedno či fotku odfotenú iPhonom, či profesionálnym foťákom vo vysokom rozlísení alebo fotku zo starej Nokie. Proste raz je to tk a potom inak. Na jedinom kontakte to zobrazuje na full a to pri starej fotke mizernej kvality.

    #405836
    majdy
    Účastník (Participant)

    Osobne som z iPhonu ešte asi ani pridávať neskúšal. Možno pridávanie cez iPhone nefunguje.
    Správa kontaktov, je pre mňa pohodlnejšia v Macu, takže tam, a mám skúsenosť, že všetko čo tam hodím manuálne, sa následne zobrazuje veľkým.
    Treba skúsiť takto, akurát som to skúšal teraz na jednom kontaktu, kde bola pôdovne fotka z FB a úspešne fungovalo.

    #405837
    Lemon84
    Účastník (Participant)

    @majdy: ale ty davas fotky cez aplikaciu kontakty v os x, ze? Ale ked pridas fotku cez webove rozhranie icloud, tak vtedy mas v iphone fotku v kruzku. Aspon tak to bolo v niektorych verziach ios8, teraz som na 8.4, vyskusam, ci to este tak fungujecez icloud.com. Inak mne na 5s, ked pridelim fotku ku kontaktu z iphonu zobrazuje na celu obrazovku.

    #405846
    majdy
    Účastník (Participant)

    Lemon, presne tak, ani by ma nenapadlo liezť niekam na web, keď mám appku v docku :D

    #405851
    Papageno
    Účastník (Participant)

    ak je fotka v telefóne (fyzicky medzi fotkami ) je zobrazená na celú plochu, ak nie je tak sa zobrazí len malý krúžok

    #405852
    Lemon84
    Účastník (Participant)

    Majdy, keby si chcel male fotky v kruzku, tak by si musel liezt na web. Otestoval som to a je to tak ako som pisal vyssie. Ak ma byt fotka volajuceho zmensenina v kruzku – musi sa foto pridat cez icloud.com. Ak ma byt fotka volajuceho cez cely display – musi sa fotka pridat priamo v iphone ( alebo app kontakty v os x).

    @ Miro r: odporucam ti manualne pridat znova fotky cez app kontakty v osx, v iphone vypnut synchronizaciu kontaktov a znova ju zapnut. Malo by ti naimortovat znova kontakty do iphonu aj s fotkami. Ak chces male fotky tak ich pridaj cez icloud.com

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.