Folia na bok iphone 5 ?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Folia na bok iphone 5 ?

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #90392
    tomykar
    Účastník (Participant)

    Zdravim, existuje nejaka ochrana pre hlinikove boky iphonu 5? Nemam namysli bumper – ten sa mi nevojde do kozeneho puzdra.. Skor nejaku foliu..( mam vpredu i vzadu) Dakujem vopred za tipy.

    #337335
    tomykar
    Účastník (Participant)

    Nasiel som na nete zagg folie.. Mate s tym niekto skusenost?

    #337337
    Andreso
    Účastník (Participant)

    Sú to najlepšie fólie, ktoré si môžeš kúpiť, mám s nimi veľmi dobrú skúsenosť.

    #337338
    marcok95
    Účastník (Participant)

    Zagg som mal raz a už nikdy viac :) Hnusná hrubá fólia!!! Mám tiež iPhone 5 bez púzdra a mám len fóliu na displeji a na zadnom kryte (obačajnú za pár €).

    Buď si kúp kryt alebo kašli na to

    #337357
    tomykar
    Účastník (Participant)

    Ja by som potreboval iba foliu na bok, vpredu vzadu uz mam. Zagg ma aj na bok? Bojim sa ako bude vyzerat ten hlinik po roku.. Zvyknem vzdy po roku iphone predavat a potrpim si na dobry stav.

    #337359
    iUser
    Účastník (Participant)

    ja mam iPhone 4s, folia zo zadu a z predu. Nosim ho v chichifan puzdre a dodnes vyzeraju hlinkkove boky ako nove. Pokial s tym nechodis na vinice okopavat a striekat hrozno, bude vsetko ok. Jediny problem je, ze na jar 2013 bezi masova vyroba iPhone 5s. Takze vylestene hlinikove boky ti o rok moc na cene nepomozu, lebo kazdy bude chciet iPhone 5s a ocakavat iPhone 6 tam ta da da.

    #337362
    tomykar
    Účastník (Participant)

    :)) predal som iphone 4 ked bol na svete iphone 4s, predal som iphone 4s ked bol na svete iphone 5 a predam aj iphone 5 jedneho dna. Kazda vec ma svojho kupca co plati u iphonov obzvlast kt. Sa predavaju ako teple rozky. Iphone 4S mal ovela odolnejsie boky nie su z hlinika ale z nereze resp. z ocele. zial na iphone 5 maju tendenciu hned sa poskriabat lebo su z makkeho hlinika.

    Ps: “masova vyroba” iphone 5s je nepotvrdena, realne sa nova gen iphone zacne predavat aj tak najskor koncom leta..

    Staciai pozriet macblog clanky prip. Zahranicne webky, vzdy ked sa v minulosti objavila info o vyrobe ci predaji noveho modelu, mylili sa tieto spravy o3-5 mesiacov..

    #338129
    tomykar
    Účastník (Participant)

    nieco taketo som mal namysli:

    neviete ci sa toto alebo nieco podobne neda zohnat na Slovensku ? Myslim ze by to mnohym pomohlo kto si chce uzivat dizajn iphonu 5 bez bumperov ci inych plastovych / gumenych puzdier :)

    http://www.clear-coat.com/apple-iphone-5-screen-protector-case-skin-cover-shield.html bohuzial dorucuju iba v ramci USA. Na ebay som to nenasiel, su tam iba ine folie, ktore vyzeraju pochybne a stoja zlomok tej ceny co je mi samozrejme podozrive. Nie je tu niekto kto zije v USA a chysta sa na Slovensko na Vianoce ?

    #338137
    Rob
    Účastník (Participant)
    #338152
    tomykar
    Účastník (Participant)

    @ Rob : dakujem za tip ! nie je to sice presne ten isty produkt, ale aspon zasielaju na Slovensko, tych 8 eur obetujem a otestujem to.

    edit: uz som objednal, dam vediet ako som dopadol :) snad dojde do Vianoc.

    #338153
    Rob
    Účastník (Participant)

    nie ten isty produkt to nieje ale jedine co som nasiel na ebay podla toho co zhanas.

    #338280
    tomykar
    Účastník (Participant)

    veru, aj tak Ti dakujem.

    #340017
    tomykar
    Účastník (Participant)

    Folia dosla, ale medzitym som
    problem vyriesil puzdrom. Ak by niekto mal zaujem o foliu, je na predaj.

    Predam komplet prednu, zadnu a bocne folie. ( prednu a zadnu som kupil zvlast, nebola sucastou balenia)

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.