Fitness aplikácia so slovenskou databázou

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Fitness aplikácia so slovenskou databázou

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
 • Autor
  Príspevky
 • #98113
  Glog
  Účastník (Participant)

  Po dlhšom testovaní rôznych aplikácií sa chcem opýtať, či viete poradiť aplikáciu zameranú na fitness, ideálne obsahujúcu možnosť zostaviť si vlastné tréningové plány, sledovať príjem energie a individuálnych druhov látok, spotrebu energie, hmotnosť a pod., ktorá má rozsiahlu databázu tunajších potravín.

  Zatiaľ sa najviac osvedčil skvelý MyFitnessPal, avšak irituje ma, že veľkosť porcie je daná pevne a ja musím zakaždým násobiť, čo je síce jednoduché, ale nie pohodlné. Ja viem, plačem pre kravinu, ale cieľom počítačov je automatizácia. Sú tam aj lokálne potraviny a zdá sa, že má najviac používateľov.

  Fitbit tento problém rieši, avšak je extrémne simplexný a jeho databáza obsahuje len kalorické hodnoty, čo nikomu, kto si o cvičení prečítal aspoň jeden odborný článok, nestačí. Vhodnosť stravy na základe zloženia môžem síce vyhodnotiť aj bez zapísania, avšak v mojom prípade je cieľom získať štatistické informácie.

  Bežecky orientované aplikácie sú slabota. Český NutriAtlas je jednostranne orientovaný a databáza je malá.

  Ak poznáte ďalšie aplikácie orientované na fitness, ktoré stoja za zmienku, pridajte. Ja dodávam špecificky zamerané Fitness Buddy, Six Pack, 7 Minute Workout, či iMuscle Home.

  Vďaka.

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
 • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.