File Manager a novinka iOS 8

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes File Manager a novinka iOS 8

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #102696
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Zdravím,

    V iOS 8, ako viete, pribudla možnosť akcií v menu “Open with…”, napr. povedzme možem fotku prekonvertovať do PDF, aj keď to tá aplikácia natívne nevie, vďaka rozšíreniu od inej appky (skúšal som napr. QuickPDF). No a tu je problém: akonáhle vyberem 2 a viac súborov, menu “Open with…” nie je dostupné. Nepoznáte File Manager, ktorý má menu “Actions” oddelené od “Open with…” ? Vďaka.

    #395533
    howoarang
    Účastník (Participant)

    Open with bola aj v starsich iOS. Zalezi, ake aplikacie tam mas nainstalovane a na otvaranie akých typov suborov. Od toho zavisi, ci sa “Open with” zobrazuje alebo nie. A myslim, ze sa takto da otvarat vzdy len jeden subor. Ci ti to pomoze, neviem, ale ja ako file manager pouzivam tieto aplikacie:
    Folder Plus
    iStorage HD

    Kazda ma svoje + aj –

    #395547
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    http://raynor.sk/IMG_0313.PNG

    Napr. tu to je, ak vyberem viac súborov, open eith nefubguje a ani tie extension, kedze su spojene s Open with. To je ten problem :-(

    #395551
    howoarang
    Účastník (Participant)

    to vyzera na iFiles aplikaciu. Zrejme si necital to co som pisal hore. Open With ide vzdy len s jednym suborom. ak ich vyberies viacej, tak to nejde. Predstav si, ze oznacis 3 subory, JPG, PDF, DOC. Ako by to podla teba malo fungovat, aby si ich naraz otvoril cez Open With?

    #395572
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Mám napr. program na tvorbu heslovaných ZIPiek, ktorý má extension, čiže ak chcem v tom iFiles skomprimovať povedzme 3 súbory do ZIPka, nejde to, lebo v iFiles tie Extensions su sucastou Open with (ako na tom obrazku) a ked vyberem viac ako jeden subor, tak sa Open with vypne a ja nemozem skomprimovať…

    Viem ze Open with vie naraz len jeden subor a aj ze je od iOS 4.3

    To ze Extensions a Open with su v jednej ponuke sposobuju, ze pre mna nie je pouzitelny :-(

    #395640
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Up

    #395724
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Nikde to neviem najsť, vsade je “open with” a “actions extensions” v jednom menu, takze naraz ide pracovat len s jedinym suborom :-(

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.