FIFA 2013 – Ked spustím zápas začne sekať !! PROSÍM POMOC !!

Domov Diskusné Fóra Hry na Macu FIFA 2013 – Ked spustím zápas začne sekať !! PROSÍM POMOC !!

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #93038
    LilTafrobe
    Účastník (Participant)

    Zdravím, nainštaloval som si novú Fifu 2013, no mám problém. Ked pustím zápas hrá začne uplne sekať :( . Skúšal som si nastaviť aj najmenšie rozlíšenie no aj tam to seká :(.

    Mám macbook pro s i7 procesorom a 16Gb ram. Neviem kde je próblem. Za káždú radu budem moc vdačný.

    #349504
    Tomas128
    Účastník (Participant)

    tak ram a i7 je pekna vec ale to chce lepsiu graficku ak mas 13″ tak tam je len integrovana (mozno to este ako tak moze ist ale moc tomu neverim)

    #349509
    LilTafrobe
    Účastník (Participant)

    Mam 15″ , mám dve prepinatelné grafiky (Intel HD Graphics 3000 512mb, AMD Radeon HD 6490).

    #349511
    iTuxx
    Moderátor

    skus iba jednoducho pockat. Ja mam s hranim na Macbooku take skusenosti, ze vzdy musim aspon 10 minut pockat, kym sa stroj ”zahreje”. Potom idu hry plynulo. Mozno to pomoze aj tebe.

    #349512
    bakosmi
    Účastník (Participant)

    Podobne sa stalo nasmu rozhodcovi v dedine, pustil zapas a tak ho dosekali…

    #349515
    hatto
    Účastník (Participant)

    a ako hras fifu 13 na macu? pokial viem tak nie je verzia pre mac. ci bootcamp?

    #349627
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Fifa pre Mac nie je. Tudiz, co si stiahol je kradnuta hra z torrentu, zabalena do tzv. wrapperu, ktory umozni spustit PC hry (niektore) na Macu cez Wine. Tieto hry maju vzasade velke problemy so stabilitou a vykonom.

    Tak sa necuduj.

    #349628
    Marcello123
    Účastník (Participant)

    Stiahol si si blbu hru nemas sa preco cudovat :)

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.