Ferguson Hill set s 30% zlavou

Domov Diskusné Fóra Ostatné Ferguson Hill set s 30% zlavou

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #57143
    durotrulo
    Účastník (Participant)

    uz dlho tuzim po tejto nadhernej zostave a prave mi prisiel z rakuskeho applestore majl, ze ich ponukaju do 15 aprila s 30% zlavou….
    mozno sa niekomu tiez zapacia :) ja mam velku dilemu, kupit ci nekupit :)))) 8 stovak je ale stale dost :(

    http://store.apple.com/Apple/WebObjects/austrianstore.woa/wo/StoreReentry.wo?cid=AOS-EDM-A30000076609&productLearnMore=BD370

    ak nebude fungovat ten link, tu je image:

    http://www.cooolor.com/archive/AppleStore-Sonderangebot.png

    #121660
    Tommy_Verceti
    Moderátor

    :)) pekné ale ja by som upednostnil bose… k macu to chceš ? tú značku vlastne nepoznám vôbec pravdu povediac

    #121667
    durotrulo
    Účastník (Participant)

    maju tiez taketo ale asi 5x vacsie, mozno aj viac, pocul som to raz hrat a v kombinaci s tym ako vyzeraju je to naozaj zazitok

    #121705
    jurosik
    Účastník (Participant)

    no osem stovak za toto je fakt dost…

    #121735
    Kompi
    Účastník (Participant)

    Pride mi to ako obrazok z only hi-end magazinu, vzdy plati, ze na preprakoch sa neoplati setrit, otazka je, ci uz za tuto cenu riesit toto alebo nejaku slusnu 2.1 studiovu zostavicku, v tejto cene to uz skratka nie je na “domace pouzivanie”. Prirodzene ak mas hi-tech barak, skvevlu miestnost na pocuvanie a neobmedzeny limit na peniaze, preco nie ?

    #121750
    psychodiagnostic
    Účastník (Participant)

    podla mna imidž…ja mam Behringeri akyvne studiove bedne plus subwoofer na zosik a mam to pripojene cez airport express….no ja od toho co mam teraz nechcel by som nikdy…mam sice este 1800 W bedne dve ale tie pouzivame len na parties

    #121963
    mags
    Účastník (Participant)

    Ak má niekdo prachy kúpi, inak je to moc drahe. Od Bose sa dajú kúpiť za 1000 eur 5.1 repro sústava, počul som ich live, je to tiež zážitok. Ferguson Hill sú tiež skvelé, dizajn mňam. Jedine, že by som si naplakal do peňaženky, a slzy by sa premenily na 800 eur.

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.