- Toto téma obsahuje 21 odpovedí, 18 hlasov, a bola naposledny upravená pred 14 years, 4 months od .
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Domov › Diskusné Fóra › Pomoc: software › facetime for mac – beta
lets try it.
A na 3G to nefunguje vsak? Mne by ani tak neslo o kameru a videotelefonovanie ale o telefonovanie, ako je to najlepsie 3G – iMac.
neviete ake to potrebuje povolene porty? lebo ako tak pozeram, v robote to asi nerozbeham…
Odskusal som medzi iP4 a MBP. Funkcne bez problemov, len by ma tiez zaujimali detaily ako to funguje a taq podobne :)
Ak chce niekto nieco podobne na starsie zariadenia, moze skusit Yahoo! Messenger, popripade ak iba medzi iP, taq tiez existuje Tango ;)
.
@basman
Ved som pisal, ze by mna zaujimali detaily :D
Avsak poviem, ze pri spusteni FT sa ta opytaju aky mail chces pouzivat ako FT ucet (je to vlastne tvoje cislo a moze ich byt viacej sucasne) Po spusteni FT sa to urcite pripoji na daky Apple server a ten to musi sprostredkovavat, ono je to aj prepojene s iTunes uctom a neviem co este vsetko :D
Hmm, mne to nejde za ziadnu cenu stiahnut, kde moze byt chyba ?
Ja mam opacny problem. Stiahol som, ale nemam s kym otestovat :D Musim nalakat viac znamich na Mac :D
Tak to je fakt paradox, ja mam znamych na macoch aj iphone 4kach a neviem to stiahnut :(
paci sa mi na tom aj to, ze aj ked zavriem facetime a niekto mi chce zavolat, tak sa mi spusti, takze zbytocne neoxiduje v pamati ked ho netreba
ja to sice nemam a ani nemam moznost vyskusat kedze nepoznam nikoho ineho s macom/ip4 ale to znamena ze tam neni moznost ho zablokovat a byt nepristupny?
@nuda7
ale samozrejme, ze je mozne sa odhlasit (deaktivovat FT)
hmm zaujimave… sa mi nezdalo, ze by to muselo byt stale spustene, kedze to blokovalo kamerku… Nice…
Hm, az na tu bezpecnostnu chybu je to fajn aplikacia :D
Nedá sa tam robiť call vo viacerých ? :D mohli by sme dať skupinový
vyskusal som tom doma s macbookom a iphone 4 a na to ze mam dost rychly net tak mi to trosku sekalo a vystup tej 5mpx kamery nebol taky kvalitny …ale fajn,len skoda ze nemaju vsetci iphone 4:)
Prosim vas ako to spojazdnit ? mam par znamych co maju iphone 4 a nainstaloval som si to do macbooku..mam tam vsetky kotakty co aj v iphone a kliknem na kontakt a vypise FaceTime failed .. neviete kde je chyba ?
pro: vpredu nie je 5mpx kamera :)