eDane vs 10.9.1 / Java 7.51

Domov Diskusné Fóra Ostatné eDane vs 10.9.1 / Java 7.51

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #99087
    gs_peter
    Účastník (Participant)

    len tak informativne, ak sa tu nachadza nejaky platca DPH a ma uspesne nahodenu najnovsiu verziu eDane s kontrolnym vykazom v zalozka DPH a pracuje mu to s Javou v najnovsej verzii 7.51, dajte vediet, ako ste to zvladli, lebo predosla verzia eDane funguje na najnovsej jave, ta najnovsia verzia zial nie, pisal som na financnu spravu, ze to proste nefunguje, odpoved bola od nich velmi jednoducha a sice, ze mi napisali, kde formular pre kontrolny vykaz najdem, musel som im znova vysvetlit, ze starsia verzia eDane tuto zlozku neobsahuje a ta, ktora to obsahuje proste nefunguje, tak je otazka, ze kde je chyba :) ak s tym ma niekto zazitok a funguje mu to, dajte sem prosim navod

    dakujem

    #378474
    Jaem
    Účastník (Participant)

    Chyba moze byt v certifikate. Stary treba zmazat a nahodit novy.

    #378476
    gs_peter
    Účastník (Participant)

    tak chybu nemam v certifikate, https://www.dropbox.com/sh/j70knwki59qt0ac/BKbUJzpPd- tu posielam nejake printscreeny, podla mna je to v tom, ze sa to eDane nove vypisuje so zlou diakritikou, nedokaze to tam napisat tak, ako to nizsie, ale ja si s tym neviem poradit, je to pre mna uplna panika :D vtedy som to nahodil a prihlasil sa, tak som cakal, ze to bude take iste, ale nie je

    #378512
    igor.i
    Účastník (Participant)

    Tento problem je aj na Windows alebo len na Mac os? Zaujima ma to, lebo som uz riadne otraveny z nekompatibility mac os a statnej spravy (vid napr. ZEP).

    #378537
    Lixx
    Účastník (Participant)

    Sranda, ze dokazu urobit este aj Java aplikaciu uniplatformnu :-D Nevadi, bootcamp to isti :-)

    #378566
    baltazar
    Účastník (Participant)

    rovnaka skusenost ako gs_peter

    #378568
    baltazar
    Účastník (Participant)

    @ gs_peter

    skusil som na verzii Mac OS X 10.6.8 a bez problemov

    na Mac OS X 10.9.1 unable to launch, ma zrejme problem s 32 alebo 64 bit

    #378574
    gs_peter
    Účastník (Participant)

    dakujem baltazar :)

    #378576
    gs_peter
    Účastník (Participant)

    takze, aby som needitoval uz napisane, na moj MBP neviem dostat 10.6.3, nikdy to neslo, aj ked som ten pocitac s tym kupoval :)

    dalsie pocitace maju PowerPC G4 a system 10.4.11 a tam to nefacha, ale asi to vyriesim u rodicov, ti maju este C2D iMac, cez to si spravim bootovaci SSD, ako uz mam :) a bude to fachat

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.