Downgrade na 6.1.3

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #99151
    JohnyTT
    Účastník (Participant)

    Zdravim vas, viem ze tu tato tema uz urcite bola, ale vzhladom na to ze je to uz starsia zalezitost, rad by som sa opytal ci sa da nejakym zazracnym sposobom vrati stary dobry iOS 6.1.3 z iOS 7, mam iphone 4 16 GB a s iOS 7 som velmi nespokojny, telefon je strasne strasne spomaleny, na vsetko reaguje asi s 3 sekundovym delayom, vsetko sa pre mna tymto softom zhorsilo, existuje este nejaka moznost ako vratit spat stary software ?

    Dakujem

    #378717
    joer
    Účastník (Participant)

    Nie neda sa nijako

    #378720
    Leachim
    Účastník (Participant)

    Dá sa to ak máš SHSH bloby mám taký dojem

    #378722
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Mas dobry dojem :-)

    #378727
    JohnyTT
    Účastník (Participant)

    a SHSH bloby ? co je to ? ako to zistim, pripadne ako to ziskam ?

    #378728
    Rychlik
    Účastník (Participant)

    ked nevies co to je, tak nijako… ziskavaju sa pomocou napr. TinyUmbrella ale iba vtedy ked Apple podpisuje konkretny iOS. Momentalne Apple uz nepodpisuje iOS 6.x.x na zariadeniach pre ktore vysla iOS7, cize neexistuje sposob ako taky SHSH blob zohnat pre tvoje konkretne zariadenie…

    #378733
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    Este chvilku pockaj na iOS 7.1. Kedze v Indii sa opat zacne predavat iP4 tak by mala byt 7.1 plynulejsia a stabilnejsia.

    #378737
    Cibike
    Účastník (Participant)

    zlaty iOS 6, ta 7dmicka je des a hruza neodladena, niekedy by apple take nieco isto nevypustil do sveta, sak spojenie HW a SW v dokonalom bezlagovom stave bolo poznavacie znamenie apple produktov, teraz laguje vsetko od iPhonu az po MacBook Pro (mozno Mac Pro je svizny, ten som zatial nemal :)) nebyt paradnych appiek pre iOS, tak uz som davno na androide

    #378743
    hatto
    Účastník (Participant)

    to je vec nazoru, kazdemu vyhovuje nieco ine. zalezi ako mobil vyuzivas, ake mas preferencie na design a podobne. niekto je nadseny, niekto sklamany, niekto ani nepostrehol ;)

    #378747
    max7323
    Účastník (Participant)

    osobny poznatok : pri prechode na 5S konstatujem, ze pre tento telefon bola iOS7 stvorena ..vec nazoru , ale beha tam jaq som bol zvyknuty….

    #378822
    JohnyTT
    Účastník (Participant)

    Samozrejme ze tento soft ide na iphone 5 a rady vyssie uplne bezproblemovo, ale mam si teraz kvoli jednemu softu menit telefon, ? (podotykam ze ziadny novy nepotrebujem, s iphonom 4 som bol nadmieru spokojny a nemal som dovod menit telefon, vsetko islo uplne super rychl oa plynulo) zda sa mi to nefer ze ten soft vypustili aj pre starsie modely, nie je to pre ne, a preto ani nemala byt moznost stiahnut iOS 7 do starsich modelov ako iphone 4.

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.