Dnes konecne iOS 4.2

Domov Diskusné Fóra Ostatné Dnes konecne iOS 4.2

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 122 )
  • Autor
    Príspevky
  • #235165
    mcgiany
    Účastník (Participant)

    len technicka – pribudla niekomu na iPade moznost tlace v aplikacii Pages? :)
    Inak iOS 4.2 celkom pohoda. Paci sa mi najma search v Safari, dost to tam chybalo.

    #235169
    zeroskate
    Účastník (Participant)

    nejde mi updatenut ipad najprv pri update napisalo chybu ze nemoze kontaktovat apple server a teraz je v recpvery mode a ked dam restore stale pri verifying ipad restore mi potom vypise ze nemoze sa spojit a apple servermi

    #235170
    suley
    Účastník (Participant)

    @zeroskate – po cca hodine downloadu, ked uz mala zacat instalacia mi vyskocil network connection error. Asi budu servre pekne vytazene. teda dufam, ze to bude iba takyto problem. s tym restore si pokrocil nejak?

    #235172
    muha
    Účastník (Participant)

    nápodobne vždy po cca 60 stiahnutých MB mi vyhodí chybovú tabulku There was a problem downloading the software for the iphone ..blah blah. Dúfam že to je len dočasné…

    #235174
    zeroskate
    Účastník (Participant)

    ja mam update stiahnuty to islo v pohode len restore nejde

    #235177
    zeroskate
    Účastník (Participant)

    po 46 pokusoch to ide ale stalo ma to restore:(

    #235178
    Man
    Účastník (Participant)

    jj ties mi to robi napise chybu aby som potom skusil neskor….. urcite je to pretazenim

    #235181
    simumarek
    Účastník (Participant)

    Tiež to neviem stiahnuť :( Chyba a už to ťahám neviem koľkáty krát, Apple servre nestíhajú nápor iPad užívateľov :)))

    #235182
    modemw
    Účastník (Participant)

    snad po vypusteni jailbreaku budu dostupne v zToggles polozky ako MobileMe alebo nieco pod. nevidim prekazku, aby sa to nedalo nejako softwarovo obist.

    #235183
    murriik
    Účastník (Participant)

    tak iOS stiahnutý slimáčou rýchlosťou, AirPrint ma nepotešil, keďže nenájde cca dvojmesačnú tlačiareň od hp, inak vyhľadávanie na stránke je vcelku použiteľné :)

    #235187
    Man
    Účastník (Participant)

    Vyzera to tak ze to dneska nestiahnem omg….

    #235188
    Benne
    Účastník (Participant)

    Mozno som fakt blby, ale neviem si predstavit ako moze spomalit vyvoj pridanie roznych sms melodii na 3g ci 2g. Taketo veci boli v minulosti samozrejmostou, dnes sa vsetko sere do ip4. Apple ma dokopy 4, slovom “styri” telefony, preco by do nich nemohli dat spominane tony napriklad. Mne sa zda, ze filozofia apple pri iphonoch pomaly mizne a to je krok k horsiemu.

    #235191
    monicqa
    Účastník (Participant)

    da sa ten finalny build odniekial stiahnut okrem update v itunes?

    #235192
    choroner
    Účastník (Participant)

    http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=750 – ja taham stadeto, ale tiez to ide pomaly

    #235195
    monicqa
    Účastník (Participant)

    ja potrebujem na ipad. ale dik :)

    #235198
    Menyhart
    Účastník (Participant)

    Pomohol pri reštart iPadu pred updatovaním.

    #235199
    raul
    Moderátor
    #235200
    suley
    Účastník (Participant)

    Kde v safari je to vyhladavanie?

    #235203
    mcgiany
    Účastník (Participant)

    suley: ked mas otvorenu nejaku stranku a das vpravo do google policka nejaky retazec, tak v rozbalenom menu je posledna polozka “Na tejto stranke” aj s poctom najdenych zhod.

    #235207
    suley
    Účastník (Participant)

    @mcgiany Vdaka.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 122 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.