DIABLO 3

Domov Diskusné Fóra Hry na Macu DIABLO 3

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 23 )
  • Autor
    Príspevky
  • #85103
    mato1
    Účastník (Participant)

    Ahoj.
    Myslite ze sa Diablo 3 online bude platit za zesiac ako WoW alebo bude zadarmo online??

    P.S. ja som nehral nikdy nic od Blizzardu nehral tak ma prosim neodsudzujte.

    #307327
    M@thew
    Účastník (Participant)

    Tak u Diabla 2 sa nic neplatilo … pozri si ale ze ked objednavas cez Blizzard mas tam napisane : Additional fees may apply. ( takze je to otazne este )

    #307329
    Mito
    Účastník (Participant)

    Vidím to na to,že sa to bude platiť :/ Už čisto len na hranie single-player potrebuješ server – a na to potrebuješ login, čiže to zrejme bude na platenie :(

    #310205
    majdy
    Účastník (Participant)

    Zdravím, ľudia, testovali ste niekto cez víked Diablo? Niekto s MBP 13″ C2D 2,4GHz?
    Ja som si to len tak z nudy stiahol ale šlo mi to dosť biedne a pritom by nemalo, neviem teraz či som sám a mám problém s macom, alebo to ide tak každému, hru som dal aj na najnižšie detaily, aj rozlíšenie a stále nehrateľné…

    #310206
    dfx
    Účastník (Participant)

    Myslim, ze mesacne sa nebude nic platit, len na zaciatku si musis kupit hru a zaregistrovat kluc na svoje konto. Ani za Starcraft 2 sa mesacne neplati a tiez je potrebne pripojenie aj v single playeri.

    #310208
    lordsoft
    Účastník (Participant)

    Platit sa nebude, mozno nejake ingame purchasy, pripadne urcite po vzore WoWka – datadisky. Net ti treba hlavne preto, lebo mas postavy ulozene na servri – eliminovali tak vo velkej miere cheatovanie.

    majdy: na oficialnom webe/fore je uvedene, ze tento beta build este nie je uplne celkom optimalizovany. Co samozrejme final release bude. Prejavuje sa to akoby spomalenymi pohybmi postavy, seka to, su tam rozne bugy. Mne to na low detailoch islo v pohode na 1920×1200 na MBP late 2008, 2.53GHz c2d, 8G ram.. Dalo sa to hrat v pohode, ak opomeniem tie bugy a spomalenie postavy v boji (asi kvoli tym monstroznym efektom kuziel run, atd)

    Myslim ze to vyskusali hlavne aby otestovali ci vydrzia ich servre napor prvych dni/tyzdnov (a myslim, ze nevydrzia – hralo to cca 200tis ludi a pripojit islo tak na piaty/siesty pokus)

    #310210
    aRagornol
    Účastník (Participant)

    Mne to slo na na MBP 13″ 2011, 8 GB Ram, na low detailoch uplne svizne (vyssie detaily si u mna nema zmysel zapinat lebo mi skor z toho bolo na grc ake to vyzera).

    #310211
    majdy
    Účastník (Participant)

    Mne to ani na low nešlo v pohode a to mám podobný mac ako Vy, sakra čo sa deje? :D

    #310212
    Common
    Účastník (Participant)

    MBP 13″ 2009, 4GB Ram, 2.53 GHz, low detaily, low rozlisenie…. FPS velmi nizke
    iMac early 2008, 4GB Ram, 3.06 GHz, 1920×1200 rozlisenie, plus nejake efekty… hratelne dost dobre

    asi tolko u mna…

    #311988
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    Vie niekto kde sa dá hra kúpiť. Akurát dnes vychádza. Ďakujem

    #311990
    Hurfo
    Účastník (Participant)
    #311991
    Kompi
    Účastník (Participant)

    Pridam sa do temy.

    Je standard edition kazda na obe platformy (PC aj MAC) alebo treba kupit collectors edition, ktora je urcite na obe ?

    Ako to vidite s hratelnostou na C2D 2,4, 4GB, 320M ? Co znamena nizke rozlisenie a detaily (LOW 800×600 ci nativ LOW) ?

    #311992
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    To by aj mňa zaujímalo. Pozeral som na http://www.progamingshop.sk a tam ju majú akože na PC. Neviem či je multiplatformová, alebo iba na PC

    #311993
    Kompi
    Účastník (Participant)

    No jedine co som zistil, tak na spodu krabice vidno, ze su tam poziadavky pre PC aj pre MAC ale nikde nie je na standard edicii napisane, ze je tam DVD pre MAC … (http://www.youtube.com/watch?v=NJAPi8HaSiA 30 sekunda)

    #311994
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    Bude sa dať stiahnuť aj cez App Store ?

    #311997
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    Da sa kupit cez battle.net cize myslim si ze nebudu davat applu 30% zo zisku. Ked to kupite na battle net tak je na 99% verzia pre oba PC tak som mal W3 ktoru som mal kupenu pre PC regol som sa na battle.net a zadal kluc a ponuklo mi klienta na Mac.

    #312006
    andreos
    Účastník (Participant)

    Ked si to kupis cez battle net tak si potom v acc managemente mozes vybrat aky klient si chces stiahnut a pusti sa ti downloader.
    Ale na tvoje prekvapenie ked mrknes do adresara kam sa ti to stiahne tak tam mas setup pre windoze ako pre macos.

    #312042
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    Chcem sa opytat ci uz ma niekto nove diablo a ako mu to ide (nemyslim betu ale original plnu hru) a aky ma stroj. Tiez by ma zaujimalo ci mi bude stacit 20Mb linka na hranie. Za vsetky odpovede dakujem.

    #312047
    aRagornol
    Účastník (Participant)

    MBP 13″ 2011 i5, 2.3 GHz, 8GB ide rovnako ako beta :) pre mna hratelne,
    1280×800

    #312061
    iTuxx
    Moderátor

    jigga1411: 20Mb linka??? keby nie, tak by to nebolo hratelne na polovici slovenska.

    edit: tristvrtine :-)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 23 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.