cydia

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 22 )
  • Autor
    Príspevky
  • #59306
    josua
    Účastník (Participant)

    zdravim chcem sa spytat neviete kde by som nasiel cydiu do iphonu nechce sa mi tam tahat cely balik z iph0ne.sk a instalovat ich slovencina ked v cydii je uz oficialna a original firmware nema tuto aplikaciu v iphone a nieje ani na apple store
    d.
    josua

    #134750
    mi3_the_great
    Účastník (Participant)

    ak sa nemylim, cydiu na appstore najdes len velmi tazko:P kedze podporuje 3rd party apps…Myslim, ze jediny sposob je jailbreak…

    #134751
    josua
    Účastník (Participant)

    no to viem ze jediny spôsob je jailbreake ale toho sa chcem vyhnut

    #134757
    Sevo
    Účastník (Participant)

    radsej to nechaj tak ;)

    #134760
    josua
    Účastník (Participant)

    preco ???

    ale nevidim to inac ze to budem musiet tak riesit ako som nechcel

    #180828
    s333c
    Účastník (Participant)

    prosim vas, program cydia treba dostat do iphonu,aby som si mohol do iponu instalovat hry a programi .ipa?
    Ak ano , prosim vas ako nat?

    #180846
    gabonov
    Účastník (Participant)

    cydia sa ti prida iba s jaibreakom, ziadne inak to nejde, takze ak chces instalovat crack apps tak si daj jailbreak, inak dnes to je uz vacsinou bez problemov ja mam tiez jailbreak od prveho dna ked som kupil telefon

    #180851
    mike
    Účastník (Participant)

    no s tymi ipa aplikaciami to nie je az take jednoduche. Lebo najprv musis telefon jaibreakovat, potom ho musis odomknut, alebo cracknut alebo neviem ako to nazvat a az tak si budes moct instalovat crackovane aplikacie..

    je to v podstate velmi jednoduchy a tiez rychly proces, ale ide o hack, ktory sa na tomto fore neriesi, preto to dalej nerozoberam… Skus GOOGLE… :D

    #180857
    s333c
    Účastník (Participant)

    gabonov a to ako mam spravit stym jaibreakom? nemohol by si mi nejako pomoct som lajk

    #180860
    mike
    Účastník (Participant)

    odporucam ti blackra1n – je to rychle a velmi jednoduche… (blackra1n.com)

    #180864
    s333c
    Účastník (Participant)

    no konecne sa mi podarilo ten Jalibreak.
    Ale teraz cakam.Na iPhone mi to jalibreakuje ,ako dlho to trva kym mi naskoci soft na iphone?

    #180868
    mike
    Účastník (Participant)

    cely proces trva cca 5 minut…

    #180904
    s333c
    Účastník (Participant)

    myslel som si ze uz to mam, ale mal som nainstalovanu novu verziu iTunes, ked som to jalibreakoval. Takze som uplne na zaciatku. Iphon je stale zamknuty. Postupoval som podla tohoto navodu : http://blog.byteleak.com/2009/08/08/ladime-iphone-1-jailbreak-iphone-3-0/

    Ale ako pisem nepouzil som verziu iTunes 8.2 ale novsiu.
    Dalsi problem je taky ze som novu verziu iTunes odinstaloval a stiahol som si tu iTunes 8.2 ale nejde mi zase spustit. Vypisuje mi chybu :
    The file ,, iTunes Library.itl ,, cannot be read because it was created by a newer version of iTunes
    co znamena v preklade
    Soubor , iTunes Library.itl , nemùže být čtený protože to bylo vytvoøené novìjší verze iTunes
    Tak teraz uz neviem naozaj ako odomknem moj iPhon

    #180913
    s333c
    Účastník (Participant)

    info o mojom iPhone:
    Verzia 3.1.2 (7D11)
    Fimwaremodemu 05.11.07

    #180933
    s333c
    Účastník (Participant)

    tak nakoniec som dal na radu mike a pouzil som blackra1n. Ale co teraz? V iPhone mam uz program Cydia, ale aj tak mi nejde poslatziadnu aplikaciu cez program iTunes…
    Treba daco nastavit v programe Cydia?

    #181265
    TommyHot
    Účastník (Participant)

    A co vlastne chces spravit? Instalovat cracknute aplikacie cez iTunes? Mne to cez najnovsi iTunes nejde, preto pouzivam ten stary 8.2. Ale videl som na nejakej ruskej stranke navod aj pre iTunes 9.x.

    Kazdopadne aby to vsekto slo ako treba, musis mat v Cydii nainstalovany repozitar http://cydia.hackulo.us a aplikaciu AppSync for OS 3.0 alebo 3.1 v zavislosti od nainstalovaneho firmwaru.

    #181291
    s333c
    Účastník (Participant)

    ANO CHCEM INSTALOVAT DO IPHONU CRACKNUTE APLIKACIE. CIDIU UZ V IPHONE MAM . POUZIVAM NAJNOVI ITUNES A NEJDE MI TO
    A SKUSAL SOM NAINSTALOVAT AJ ITUNES 8.2 A TEN MI VYPISUJE CHYBU. NEMOHOL BY SI MI DAT LINKY ODKIAL STIAHNUT POTREBNE PROGRAMY ABY MI TO ISLO???

    #181293
    TommyHot
    Účastník (Participant)

    S novym iTunsom ti nepomozem, ale ak ti pri starom (8.2) vypisuje chybu, tak len staci zmazat/premenovat ten subor “iTunes Library.itl”. Myslim, ze ti potom vyhodi chybu este pri dalsom subore, ten taktiez zmazes/premenujes a uz veselo fachcis.

    #181298
    s333c
    Účastník (Participant)

    ok idem odynstalovat iTunes 9 a dam nainstsalovat tu 8.2 a napisem ti aky mam pri tom problem…

    #181301
    s333c
    Účastník (Participant)

    ok. iTunes 9 odinstalovany a nainstalovany iTunes 8.2.0.10 a vobec mi nejde spustit. Vyhodi mi chybu : This copy of iTunes has sxpired. a nic viac nemozem robit.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 22 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.