CS 1.6 Problém s kurzorom

Domov Diskusné Fóra Hry na Macu CS 1.6 Problém s kurzorom

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #90987
    MichalSzabó
    Účastník (Participant)

    Dobrý večer,
    prosím Vás o pomoc pri riešení môjho problému. Na môj MBA 13,3 som si naištaloval VirtualBox a naň Windows 7. Keď som si však nainštaloval CS 1.6, zistil som, že mám problém s kurzorom.

    Ten pri hre nezmizne ale ostáva na obrazovke a celé ovládanie myšou funguje tak, že čím viac oddialite kurzor od stredu obrazovky, tým rýchlejšie sa bude presúvať do daného smeru Váš pohľad. Nedá sa s tým mieriť a veľmi ťažko sa s tým hrá.

    Ocením každú radu.
    Za každú odpoveď vopred ďakujem.
    Michal Szabó

    #340363
    bawy
    Moderátor

    Prečo to riešiť tak komplikovane? stiahni si steam na Mac a tam máš Counter strike, a problém s kurzorom zmizne. Inak svoj problém pravdepodobne nevyriešiš, toto bude neduh freewaru virtualbox.

    #340384
    majdy
    Účastník (Participant)

    Presne tak, stiahni si Steam, kúp CS a všetko pôjde hladko. Naviac možno cez vianoce vychytáš aj dobrú zľavu.

    #340386
    MichalSzabó
    Účastník (Participant)

    Mne sa na to nechce míňať penieze, neviriešil by to Crossover alebo Bootcamp?

    #340387
    Hajo
    Účastník (Participant)

    ak to nieje problem v inatalacke hry, bootcamp je riesenie

    #340411
    bawy
    Moderátor

    kiež by si programatory čo nakodili CS vtedy povedali, že sa im na to nechce míňať čas, a ty by si dnes hral šach.

    Dúfam, že pochopíš čo som tým chcel povedať.
    Za dobrú prácu je fajn odmeniť programátora, hlavne keď sa jedná o pár eúr ako pri CS a môžeš hrať do zbláznenia na WIN/MAC a vždy bez problémov.

    #340426
    majdy
    Účastník (Participant)

    Keď to potrebuješ, nevieš si odpustiť jeden kebab s colou a kúpiť namiesto toho to CS?

    #340432
    iTuxx
    Moderátor

    ale CS1.6 pre Mac nie je

    #340605
    MichalSzabó
    Účastník (Participant)

    Veď to že CS 1.6 na Mac nieje, o čom tu potom točíte o kebabe s kolou???

    #345389
    murriik
    Účastník (Participant)

    Dovoľte mi vás trochu poopraviť – CS 1.6 už funguje na Macu natívne, cez Steam. Go, go, go!

    #386434
    Rumungares
    Účastník (Participant)

    vie niekto poradit??? stiahol som steam cez neho nainstaloval cs 1.6 fps 100 ale pri pohybe mysi to neskutocne trha… vie niekto poradit???

    #386460
    JFK.
    Účastník (Participant)

    m_filter 1 alebo m_filter 0
    m_rawinput 1

    #386647
    Rumungares
    Účastník (Participant)

    dik pomohlo

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.