CS 1.6 macbook air , wind 7

Domov Diskusné Fóra Hry na Macu CS 1.6 macbook air , wind 7

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Autor
    Príspevky
  • #100892
    Rumungares
    Účastník (Participant)

    zdravim viete mi niekto poradit? mam macbook air s HD 5000, kde som supol aj wind 7 … je nejaka moznost aby som mal na conter striku 1.6 , max FPS 100???? kde vypnem ver. synchronizaciu alebo co? ako? kde? vypnut??? zapnut??? dikes za rady :)

    #386407
    majdy
    Účastník (Participant)

    Ty musíš vedieť, keď si tam šupol Windows. Nerozumiem načo.

    A 100fps? Si snáď nadčlovek?

    Takže návod, kde je najdôležitejší bod č. 1.:

    1. Odinštaluj Windows.
    2. Stiahni si normálne Steam z oficiálnych stránok.
    3. Kúp hru a hraj.
    4. That’s all.

    #386408
    P1x3L61
    Účastník (Participant)

    edit: Čo ti bráni pozrieť nastavenia?

    #386410
    Rumungares
    Účastník (Participant)

    windows som natiahol na office,pdf-xps, xps-pdf converty, a podobne picoviny ktore mi nevyhovuju na OSX … steam mam kupeny, hru zaplatenu… natiahol som ju na win a riesim kde vypnem ver. synch tuna… co riesis?

    #386411
    Rumungares
    Účastník (Participant)

    nebrani mi nic, akurat ze to reaguje akoby som mal tu ver. synch zapnutu…a neviem kde a ako ju mam vypnut preto mam teraz FPS 60

    #386412
    P1x3L61
    Účastník (Participant)

    vsync vypínaš v nastaveniach v hre alebo pomocou príkazu gl_vsync 0 (zadáš do konzoly)
    edit: fps_max
    inak toto sú veci ktoré sa dajú cez vyhľadávač nájsť za 5 sekúnd

    #386420
    majdy
    Účastník (Participant)

    Okej, tak inak.

    Keď ti nevyhovuje OS X dám ti radu, predaj Mac a kúp si počítač s Windows…
    Škoda Macu a nevyužitého potenciálu.

    Ďalej sú to veci na 5 sekúnd googlenia ako píše Pixel… a keď s tým máš problém, čo my s ním? Ty si si tam narval Windows tak sa bež sťažovať na PC blogy, toto je Apple blog…

    #386423
    Rumungares
    Účastník (Participant)

    tak inak … bavme sa o OSX stiahol som steam, cs 1.6, mouse engine, pripojim sa na server…fps mam 100 ale pri otacani mysi mi to zasekava…hra ide plynule len pohyb mysi trha…
    1. prosil som o rady, nie o navody ze mam predat mac a naco som inst win a podobne picoviny!!!
    2. cs hram cez 10 rokov nepocitam to…to jake prikazy sa davaju do conzoly poznam, ale mac mam 2 mesiace preto sa pytam
    3. mam 29 a finančne som nezavysly od 17 narozdiel od poniektorych mamičKAROv a ocinKARov ale to tu nemusime riešiť

    POTREBUJEM RADU KTO S TYM MA SKUSENOSTI tak WTF?!

    #386439
    P1x3L61
    Účastník (Participant)

    tak inak..
    2) Nikoho tu nezaujíma koľko rokov hráš nejakú hru.
    3) Koho tu zaujíma tvoj vek a odkiaľ máš mac? Životopisy posielaj zamestnávatelom, nie na fóra.
    (IMHO nevidím nič zlé na tom ak niekto dostane od rodičov ako dar macbook.. nie je to nič za čo sa hanbiť :D)

    a po prvé : Macbook je v tomto smere rovnaký ako každý iný počítač. Seká hra? zníž nároky na grafiku. Nemusím hrať CS 10 rokov aby som vedel logicky pochopiť závislosť výkonu od grafických nastavení v hre.

    #386455
    Rumungares
    Účastník (Participant)

    neviem ci sa zle vyjadrujem alebo co…??? hra ide…naroky na nu su smiesne…proste trha mys v hre…to je vsetko

    #386458
    majdy
    Účastník (Participant)

    skús vymeniť myš alebo sa pohraj v nastaveniach ovládania v hre

    #386459
    JFK.
    Účastník (Participant)

    m_rawinput 1, ty samostatKAR :D

    #386461
    mojemeno
    Účastník (Participant)

    Hej ty financne nezavisly trkvas nauc sa pouzivat google
    1. Naco si si kupoval macbook, ked z tvojich prispevkov vypliva, ze ti viac vyhovuje windows? Ked chces machrovat, kup si hocaky ultrabook za 2k eur a mozes machrovat aj tym a nas usetris od tvojich vylevov, ze ti hra nejde na 100fps
    2.Odkedy ma OS vplyv nato, ci je v hre zapnute vsync alebo nie?
    P1x3L61 ti to napisal uplne presne bud http://img.dev-point.com/imgcache/2013/12/234585.jpg alebo prikaz gl_vsync 0

    #386515
    JFK.
    Účastník (Participant)

    durika175, načo sem píšeš, ak si ani neprečítaš príspevky ? jemu seká AIM (KURZOR, MYŠKA, MIERENIE) … chapeš? … neseká mu hra ako taká, však napísal, že má teoretických 100 FPS

    *facepalm*

    #386545
    mojemeno
    Účastník (Participant)

    hej som zebrak, ale aspon nie som retard a viem pouzivat google…btw sem tam sa to zide aj v realnom zivote, nie len na nastavovanie CS
    Teba stretnut na ulicu a mat lopatu, problem vyrieseny.
    Milujem ludi, ktori si kupia mac, kvoli znacke a nie su ochytny sa ani trosku poinformovat co a ako bud pri kupe alebo cez GOOGLE…ale je mi jasne, ze asi 29 rocny chlap nechce pred predajcom prezentovat, ze si kupuje 1000e stroj na hranie CS…

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.