CS 1.6 a nastavenia

Domov Diskusné Fóra Hry na Macu CS 1.6 a nastavenia

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78351
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Mám CS 1.6 a občas mi zamrzol, tak som skúsil zmeniť OpenGL na iné, asi D3D či čo to je. A vtedy sa začal môj problém – ukázalo to , že nie je kompatibilný a spustí sa v Software mode. V praxi to vyzerá tak, že sa otvorí čierne okno aj s ovládacím “semaforom” a nič. Reinštal CS nepomohl, AppZapper nevie nájsť, kde sa ukrývajú nastavenia, čiže odstránim len hru samotnú, nastavenia nie. Tie nastavenia sa po reinštale hry nanútia a ja neviem, čo robiť :-(

    Díky za každú radu.

    #269242
    R
    Účastník (Participant)

    Nastavenia sa vo väčšine prípadov ukladajú do User/Library/Preferences, prípadne Macintosh HD/Library/Preferences. Súbory majú príponu .plist.

    PS: odporúčam používať program AppCleaner – zatiaľ mi vždy našiel nastavenia aplikácii a je bezproblémový.

    #269249
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    To R: díky pomohlo to.

    Teraz už len vyriešiť to, prečo mi to každú tretiu hru zamrzne :-/

    #269250
    raul
    Moderátor

    Cs 1.6 ved tusim na mac oficialne nie je, takze tam moze byt aj problem.

    #269264
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Raul: áno, CS 1.6 oficiálne nie je pre Mac, sú len neoficiálne porty tejto hry.

    #269274
    raul
    Moderátor

    tak potom skus iny port, popripade sa obrat na tvorcov a uzivatelov toho daneho portu.

    #291104
    Sfing
    Účastník (Participant)

    Ahojte.. zmenil som nastavenia grafiky v hre a teraz mi uz nechce pustit hru.. skusal som vymazat aj znova rozbalit ale nepodarilo sa mi nasjt *.* plist . Da sa k tomu dako dostat?
    Diky

    #291107
    Sfing
    Účastník (Participant)

    ok mam :) diky

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.