cs 1.6

Domov Diskusné Fóra Hry na Macu cs 1.6

Zobrazuje sa 18 príspevkov - 1 až 18 (z celkového počtu 18 )
  • Autor
    Príspevky
  • #102210
    marcel1992
    Účastník (Participant)

    Zdravim stiahol som si cs 1.6 a ked dam spustit tak sa mi len ikonka prida na Dock a zase zmizne neviete kde je chyba? Os yosemite…asi to dam prec…

    #393375
    Zpstyle
    Účastník (Participant)

    stiahnute cez torrent?

    #393380
    marcel1992
    Účastník (Participant)

    hej hej:DDD

    #393385
    cobain
    Účastník (Participant)

    Mba os mawerick a steam client a ziaden problem na yosemite este neplanujem ist

    #393386
    marcel1992
    Účastník (Participant)

    dobre robis ja som len na nervy a neviem ako vratim naspet OS mavericks pretoze na appstory nic,a ani time machine…

    #393410
    Zpstyle
    Účastník (Participant)

    Tak to musis fixnut… Daj si do google download cs 1,6 torrent a niekde pod tym bude ako to mas fixnut alebo rovno how to fix cs 1,6 on mac tiez som to tak riesil na kamaratovom mb pro

    #393448
    oxxiss
    Účastník (Participant)

    nazdar akurat to riesim.. kde si viem stiahnut na mac cs1.6 ??

    #393469
    marcel1992
    Účastník (Participant)

    oxxiss: vieš čo ked to chceš bez zbytocnych okolkov okolo toho tak daj si virtualnu masinu a tam a hotovo:) ja to tak riesim ked daco

    #393470
    marcel1992
    Účastník (Participant)

    alebo skusaj piratebay…a tam cs 1.6 mac simply and easy ale ci dude fungovat neni site

    #393533
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Na Snow Leopard šiel :-D tiež z TPB… Viem, nepomohol som :-D

    #393536
    cobain
    Účastník (Participant)

    Na steame je za desec dutatof a completka za dvacetidva dukatikof europskych

    #393573
    Tomas128
    Účastník (Participant)

    tak tak funguje to po fixnuti toho súboru :)…len čo ma štve je že ked stlačím š/3 tak sa vypne (zničoho nič) a ešte že keď dám cmd+tab a zase kliknem na CS tak na 10 sekúnd nabehne čierna obrazovka je tootravné no :D

    #393584
    oxxiss
    Účastník (Participant)

    Zrejme ale najnovsiu verziu sa na mac neda nijak stiahnut..ci?

    #393586
    Tomas128
    Účastník (Participant)

    ak myslíš najnovšie CS čiže CS global offensive tak nieje problém na steame je za nejakých 10 eur keď je zľava tak je za 5 alebo 3 čiže skoro zadarmo :)

    #393595
    cobain
    Účastník (Participant)

    A je to hratelne aj na mba mid2011 ale kym som to nastail uff a este nevedel som to hrat pomocou magicmouse. Takze ked to budem skusat najblizsie tak nejaku obyc mysku alebo sa naucit na magic. Ako ten steam je super ja som kupis cs aj inym za 1,79€ a pred pol rokom aj cs-go za tusim dve eura. A mozem hrat na vsetkych platformach. Dokonca teraz som malemu kupil farming simulatora za 6€. Ale toho ma na win pc. Zatial som to ma airovi neskusal ale uvazujem silno nad minickom na taketo ucely

    #393598
    oxxiss
    Účastník (Participant)

    no ja ten steam nepoznam.. uz som to nasiel.. jak casto tam davaju zlavu ? :D nechcem investovat 10evry ked nie som si isty ci mi to pojde na mojom macu.. pise sice poziadavky OS: MacOS X 10.6.6 or higher
    Processor: Intel Core Duo Processor (2GHz or better)
    Memory: 2 GB RAM
    Graphics: ATI Radeon HD 2400 or better / NVidia 8600M or better
    Hard Drive: 8 GB available space
    co v podstate moj mac splna..
    MacBook (13-inch, Aluminum, Late 2008)
    2 GHz Intel Core 2 Duo
    8 GB 1067 MHz DDR3
    NVIDIA GeForce 9400M 256 MB
    ale neviem.. mate niekto skusenosti s tymto strojom?

    #393608
    Tomas128
    Účastník (Participant)

    ja mam late 2011 13″ pro a je to hratelné ak myslíš CS GO nieje to úplne najlepšie optimalizované pretože keď to mám na externom monitore tak to divne trhá a seká ale ak to máš priamo cez obrazovku booku tak bez problému (riešilo sa to aj tu na macblogu akurát týždeň dozadu som nato pozeral tak si to pohladaj;-) )

    čo sa steamu týka je to super vec podľa mňa velký výber velké vypredaje 4x do roka + akcie aj pomedzi to…niekedy sú aj akcie typu víkend zadarmo poskúšaš si zahráš a po víkende buď smola alebo kúpiš so zlavou :D prave dneska je tam tuším civilization 5 na par dni zadarmo …

    a čo sa týka toho že sisi neni istý či ti to pôjde podľa mňa je relatívne morálny spôsob stiahnuť hru z netu/torrent vyskúšať a následne si ju kúpiť :) …teraz som si fakt neni istý to si over na nete alebo od niekoho ale ak je problém s hrou ktorú si kúpil na steame tak myslím že sa to dá nejak “reklamovať” a dajú peniaze naspäť ale týmto som si fakt istý neni

    #393611
    oxxiss
    Účastník (Participant)

    tak dik za info.. torrenty netaham ani som nikdy netahal.. ale porozmyslam nad tym :D alebo to risknem a si ten CS kupim :D

Zobrazuje sa 18 príspevkov - 1 až 18 (z celkového počtu 18 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.