Counter-strike 1.6

Domov Diskusné Fóra Hry na Macu Counter-strike 1.6

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 25 )
  • Autor
    Príspevky
  • #67867
    james3
    Účastník (Participant)

    mam kus problem v nastaveniach som prepol typ grafiky na inu (myslim ze opelG) a teraz mi hru vobec nespusti. Tak som ju vymazal a znova nakopiroval na dist zo zdrojoveho .dmg, ale robi to stale ako keby sa ulozilo dade inde do systemu a ne do hry… ako to mam normalne dalej hrat?

    #197363
    Xorpi
    Účastník (Participant)

    No v Mac OS X neni ani natívny priečinok, že “hry”…

    #197373
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    kedze hovoris o dmg a couner strike tak predpokladam ze to je cider port. Ten si uklada nejake veci (nastavenia) niekde do ~/Library/
    Zalezi od toho aky port to je ale pravdepodobne to bude zahrabane este v podadresari Application Support.
    Pouzi vyhladavanie vo findri a najdes to

    #197473
    james3
    Účastník (Participant)

    neviem co je cider port…

    a v priecinku App. Support neni nic ako counter strike alebo valve, alebo half life…

    #197476
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    hladal si to v “~/Library/..” alebo v “/Library/..” ?? pretoze standardne to uklada do uzivatelkeho priecinku Library cize /Users/tvoje_uzivatelske_meno/Library/.. alebo ~/Library

    #197477
    mamvtrubke
    Účastník (Participant)

    CS na MAC?

    wtfigo?

    #197528
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    @mamvtrubke
    je to neoficialny port pravdepodobne zabaleny v cider wrappery (existuju este aj ine: Chrome wrapper, CrossOver wrapper, Wineskin [ten je free]… )
    Daju sa cez to spustat windows aplikacie bez potreby virtualnych masin, a navyse to je vsetko pekne skryte za jedinou ikonkou ako kazda (vacsina) ina nativna aplikacia v OS X.

    #197529
    james3
    Účastník (Participant)

    no tak tie nastavenia, boli v tej kniznici co je hned na disku a asi v dalsich piatich priecinkoch, ale nasiel som to!! vymazal a ide to

    fest diky zachranili ste ma!

    #197534
    Roscik
    Účastník (Participant)

    tak buc charakter a zaves niekde dmg :-)
    dikes

    #197654
    dtokos
    Účastník (Participant)

    mam cs 1.6. cez cider port a ked to spustim tak sa to hned vypne

    poradte pls pls pls

    #197657
    dtokos
    Účastník (Participant)

    prosim vas ako si mam vytvorit ten cider port?

    #197708
    mamvtrubke
    Účastník (Participant)

    počkám si na steam :)

    #197750
    raul
    Moderátor

    POCKAM STEAM, JUCHUUU :d

    #197770
    dtokos
    Účastník (Participant)

    VSETKYM LUDOM NA TEJTO PLANETE KTORY MAJU MAC A CHU TAM SPUSTIT COUNTER STRIKE CEZ CIDER PORT TAK MUSIA SKOPIROVAT CSko DO Macintosch HD/Library/Preferences

    to to plati aj na ostatne hry cez cider port !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    #197779
    iHuski
    Účastník (Participant)

    Nuz… neviem aky CS hrate vy, ale v jednom “diskusnom” fore som ho ja nasiel plne portovany na mac (samozrejme non oficial) a teraz mi parkuje v zlozke Applications…? Velmi sa do tych “hybridnych” ciderovych a kdejakych inych portov nevyznam, ale ja to mam poriesene takto…? Mozno mi to vie niekto vysvetlit…? Ja som to zobral, ze to nejaky nadsenec si sadol nad kod a “preklopil” ho pre mac (obrazne povedane)…?

    #198707
    Bysto
    Účastník (Participant)

    mimochodom ak nahodite do ujka googla “counter strike for mac osx” tak na druhej strane je link na forum, kde sa to da pekne stiahnut a mozete ficat :), poslal by som aj link ale pravidla nepustia,

    #198712
    raviola
    Účastník (Participant)

    Presne tak. Da sa najst aj Half-Life 2 na Mac tiez neofiko ale funguje 100%:-)))

    #199408
    Blink
    Účastník (Participant)

    Ahoj,Bysto postol by si mi niaky kontakt na teba ? napr. skype ? jednu vec potrebujem ohladom toho CS
    Ďakujem

    #201467
    dazdovka
    Účastník (Participant)

    Prosim vas pomozte mi mam new notebook apple macebook a nemam v nom windows ale apple program a chcel by som si stiahnut CS 1.6 ale neviem ako ??? Ked mi niekto viete poradit napiste mi alebo dajte mi (skype/ICQ/facebook/pokec) dakujem

    #201468
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    Ked tam mas len “apple program” (mimochodom je to operacny system s nazvom Mac OS X) tak to CS tam len tak jednoducho nenainstalujes.

    Je niekolko sposobov ako to vyriesit.

    1) BootCamp – Popri Mac OS X si nainstalujes aj windows a pri spustani pocitaca si vyberies do akeho systemu sa ti ma nastartovat. Vo windowsoch to uz je klasike zname install, next, next, next…
    2) VirtualBox, Parallels alebo VMware Fusion – to su programy pre Mac OS ktore ti umoznia spustit window priamo z Mac OS X bez potreby restartovat. Maju vsak oproti BootCampu urcite obmedzenia – nespustis na tom vsetky hry, je to pomalsie lebo bezia dva operacne systemy sucasne, vyzaduju viac pamate RAM na plynuly chod.
    3) CrossOver – to je program ktory emuluje windows API – daju sa cez to spussat mnohe (hlavne starsie) windows aplikacie bez nutnosti samotneho windowsu. Na CS je to uplne idealne. Ale najnovsie hry (cca 1 – 4 roky stare) na tom nespustis.

    Pred tym nez sa zacnes pytat dalsie otazky skus si zapnut http://www.google.com a pohladat info sam o produktoch ktore som ti vyssie popisal.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 25 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.