Counter Strike 1.6 !! hľadám POMOC s inštaláciou !!

Domov Diskusné Fóra Hry na Macu Counter Strike 1.6 !! hľadám POMOC s inštaláciou !!

Zobrazuje sa 19 príspevkov - 1 až 19 (z celkového počtu 19 )
  • Autor
    Príspevky
  • #92088
    LilTafrobe
    Účastník (Participant)

    Ahojte, macbook pro mám už neaký čas a CSko sa snažím nainštalovať už dlhšiu dobu no zatial sa mi to ani raz nepodarilo. Skúšal som množstvo spôsobou ktoré som objavil na internete no ani jeden nefungoval. Neviem kde robím chybu :( našiel by sa niekto kto by mi pomohol tento problém vyriešit ??

    Vopred ďakujem sa Vaše reakcie :)

    #345268
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Na mac 1.6 nie je. Musis niejako rozbehat Windows (bud bootcamp alebo emulacia cez nkeco typu VirtualBox). Alebo jednoducho prejst na Source, ktory je aj na mac.

    #345271
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    najvacsia chyba bude ze to nemas kupene… Ved na steame stoji uplne najnovsi Global Offensive 11 E Condition Zero je za 8….. nebud smiesny a kup si to.

    #345285
    raul
    Moderátor

    jigga: ale jemu ide o cs1.6. To jedine cez bootcamp.

    #345289
    LilTafrobe
    Účastník (Participant)

    A pomohol by mi pls nekto ako to rozbehnem cez ten bootcamp a čo to vlaste ten bootcamp je ??

    #345291
    majdy
    Účastník (Participant)

    Takže, Boot Camp Assistant je sprievodca inštaláciou windowsu na Mac. To znamená, že ti uskutoční vytvoriť partíciu na disku pre windows, vďaka ktorej môžeš na Macu používať aj windows.

    Nájdeš ho v priečinku “Utility” v Launchpade, kde vyhradíš miesto na disku pre windows a nainštaluješ ho. Potom sa prepneš do windowsu cez “System Preferences” -> “Startup Disk” (vyberieš a dáš reštart). Po spustení windowsu nainštaluješ drivere z CD od macu, alebo ich vyhľadáš cez update vo windows a nainštaluje ti aj “prepínač” v štýle (Startup Disk) vďaka ktorému sa môžeš pohodlne prepínať medzi windowsom a OS X. Ak nenainštaluješ ovládače, ďalšia možnosť ako zvoliť disk, ktorý chceš spustiť, (to znamená, či chceš spustiť windows, alebo OS X) je pri reštarte/zapnutí Macu držať “alt”, vybrať disk a potvrdiť. Do windowsu potom môžeš nainštalovať normálne CS 1.6, tak ako na normálny počítač, pretože je to ako obyčajný počítač s windows.

    Ale osobne ajtak nechápem načo 1.6, keď na steame máš za smiešnu cenu najnovší CS:GO, ktorý je zrejme aj lepší, nehovoriac o tom že lepšie vyzerá,…áno, klasika 1.6 všetci sme to hrávali, spomienky, možno spravuješ server, alebo čo, ale treba ísť s dobou naviac ak musíš robiť toľko kompromisov pre stačukú legendu 1.6, možno by sa to viac oplatilo.

    #345390
    murriik
    Účastník (Participant)

    CS 1.6 natívne už aj na OS X Mountain Lion, cez Steam. Dnes som na to náhodou natrafil :-)

    #345396
    NapheX
    Účastník (Participant)

    presne tak, sice nefunguju cislice ale je funkcny ! :)

    #345399
    bawy
    Moderátor

    murriik..môžeš poslať link? lebo v mojom steame to nie je :)

    #345402
    aresko
    Účastník (Participant)

    bawy skus update steam(ja mam v012) alebo rebootni. Ja som teraz nainstaloval steam a csko tam hned bolo, funguje vyborne, a co sa tyka cislic NapheX tak si zmen klavesnicu na americku resp si ju pridaj do systemu ak ju nemas.

    Len pre info aby ste verili:
    http://www.destructoid.com/counter-strike-1-6-now-available-on-linux-and-mac-243246.phtml

    #345403
    NapheX
    Účastník (Participant)

    myslim ze to vyslo zaroven s half life 1, diky za radu aresko.

    #345406
    murriik
    Účastník (Participant)

    Prípadne by som vyskúšal vybrať v knižnici ‘All Games’ namiesto ‘Mac games’. Samozrejme, je to beta, no tú chvíľu čo som sa s ňou bavil fungovala bez problémov.

    #345407
    adolf
    Účastník (Participant)

    ja to stale neviem najst. mam aktualny steam, restartovany mac, v preferences nastavene aj participovanie na betach a cs 1.6 sa mi pre mac neda najst.
    musim najprv kupit verziu pre windows alebo ako?

    #345408
    raul
    Moderátor

    vraj ked kupis verziu pre win, zacne sa ti stahovat pre mac. Aspons halsf life som take nieco cital.

    #345435
    murriik
    Účastník (Participant)

    Samozrejme že musíš mať zakúpený originálny Counter Strike. Ešte pri ňom nieje ikona Steamplay znázorňujúca podporu Macu, ale nainštalovať to pôjde bez problémov.

    #346260
    jigga1411
    Účastník (Participant)
    #346414
    adolf
    Účastník (Participant)

    counter strike 1.6 je na steame so zlavou 75% za 2.99 eur

    #346422
    aresko
    Účastník (Participant)

    takisto CS:GO 50% zlava 5,49€ a CS:Source 75% zlava 3,74€

    #352225
    holo
    Účastník (Participant)

    pocujte, kde by som nasiel folder s configom ? skusal som hladat,kde je ulozeny cfg pre bindy zbrani atd.ale nesiel som, chcem si tam dat cfg z win CS

Zobrazuje sa 19 príspevkov - 1 až 19 (z celkového počtu 19 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.