CO vam vadi na iPhone?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes CO vam vadi na iPhone?

  • Toto téma obsahuje 53 odpovedí, 23 hlasov, a bola naposledny upravená pred 15 rokmi od raul.
Zobrazuje sa 14 príspevkov - 41 až 54 (z celkového počtu 54 )
Zobrazuje sa 14 príspevkov - 41 až 54 (z celkového počtu 54 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.