Boot Camp 3.2 nejde wifi

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Boot Camp 3.2 nejde wifi

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #76879
    vlk
    Účastník (Participant)

    Neviete ako spojazdním wifi na Windows 7 ultimate ktorý je cez boot camp ? Naistaloval som windows, vlozil instalacné cd snow leoparda naistalovali sa driveri, aktutalitoval som boot camp na verziu 3.1 a potom na najnovsiu 3.2 no wifi ajtak nefunguje. Nevie poradiť ?

    #259917
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    nemate nahodou ten windows slovensky ? alebo cesky ?

    #259918
    vlk
    Účastník (Participant)

    mam

    #259919
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    mam pocit ze v tom bude problem. riesenie neviem, len viem ze ak by si mal anglicky tak by ti wifi slo..

    #259920
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    ono sa to tu rozoberalo uz na macblogu. treba pohladat. mozno to budes vediet spravit aj takto na slovenskom

    #259921
    mayoxy
    Účastník (Participant)
    #259953
    vlk
    Účastník (Participant)

    Ďakujem, stiahol som ENG jazykový balík skusil znovu nainstalovat drivers ale bezo zmeny.

    Skusil som toto :

    Ak by sa ti chcelo, mozes na Wifi pouzit toto: Vo Windows Exploreri najdi na Apple DVD ovladac wifi,
    mal by sa tvarit ako zbaleny archiv. Skopiruj si ho niekde do prazdnej zlozky. Nainstaluj si 7-zip, ked
    ho budes mat, pravy klik na ten archiv s ovladacom, “rozbalit tu”. Potom chod do Ovladacich Panelov/System/Spravca Zariadeni. Tam si najdi Wifi kartu, mal by byt pri nej zlty otaznik. Pravy klik,
    aktualizovat ovladac, manualne mu ukaz zlozku kde si si rozbalil ten appleovsky wifi ovladac. Malo
    by si ho potom nainstalovat same. Mne to takto pomohlo na Win XP.

    No neviem naist ten wifi ovladac na Leopardovi, neuploadol by mi ho niekto ?
    Ďakujem

    #259971
    vlk
    Účastník (Participant)

    UP

    #259975
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Vloz instalacne DVD Leoparda do mechaniky a dostan sa na nom do : bootcamp – drivers – broadcom.
    Tam si vyextrahuj BroadcomInstaller do samostatnej zlozky a pokracuj podla toho navodu ktorym si prispel.
    Ak by ti prislusny driver nenaslo skus extrahovat aj tie dalsie subory v zlozke a proces opakuj.

    #259979
    vlk
    Účastník (Participant)

    Ďakujem zabralo to… Neviem prečo som mysliel že wifi ja atheros alebo tak nejak…

    Do buducna ked to bude niekto hladat, tak na win 7 treba naistalov BreadcomInstallerXP

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.