Bluetooth

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #69638
    matusik2007
    Účastník (Participant)

    Hladam nejaku aplikaciu, but s app storu alebo so cydie, ktora dokaze posielat subory cez bluetooth do ineho zariadenie ( nemyslim s tym iphone/ipod touch), myslim ako mt napr. Sony Ericsson.

    ibluetooth som skusal, ale to sa mi nechce pustit, ekzistuje este nieco ine?

    dakujem.

    #213076
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    iBlueNova – Cydia

    #213115
    Macintosch
    Účastník (Participant)

    To zaujima aj mna… Ak JB-knem iphone a nainstalujem IblueNova.. tak budem moct posielat aj prijimat subori cez bluothot?! jasne s tym nemysliac iba z iphone na iphone… ale all

    #213123
    xRiCky
    Účastník (Participant)

    ano budes moct posielat a prijmat zo a na vsetky telefony…ale iBlueNova je platena a JB nelegalny ;) …

    #213133
    Macintosch
    Účastník (Participant)

    Ja si to legalizujem = D … Ved podla mna nedojde k ziadnej nelegalizacie okrem JB ak budem moct posielat subory z iphone … Telefon z roku 2000 bol schopni posielat subory len iphone jedinacik to neak neunasa… A este v akej cene by stala tá aplikacia?

    #213135
    Macintosch
    Účastník (Participant)

    (Posielanie cez bluetoth mam najmä na mysli mp3 a obrazky)

    #213148
    bobo355
    Účastník (Participant)

    inak ja som to skusal a je to riadna sprostosť, obrazok posle iba ak ma uplne minimalnu velkosť, ak ma obrazok napr. 1,4mb tak potom to nejde zamrzne to na 1% a to je vsetko, ta aplikacia nie je vobec taka uzasna ako sa zda, ak s tym ma niekto skusenosti tak dajte vedet jak to funguje vam

    #213304
    raul
    Moderátor

    a ako je na tom s tymto novy iphone 4 ?

    #213305
    babo
    Účastník (Participant)

    len tak uplne BTW, Jailbreak nelegalny nie je. Urcite nie v EU. Nelegalne je vyuzit ho na kradnutie software z AppStore.
    BlueTooth na prenos suborov blokuje Apple z presvedcenia a nie ze by to nevedeli.
    Tu aplikaciu iBlueNova som videl a je to teda nic moc. Ako vacsina aplikacii, ktore pouzivaju nedokumentovane privatne API.

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.