Caute kupil som si dnes archetyp kvoli tomu, ze som neaml co hravat. Podla komwntov som usudil ze su tam aj misie / hra bez nurnosti mat net pripojenie. Ale neviem to nikdy najst v menu. Poradte pls. Alebo je to cisto netova hra?
Autor
Príspevky
Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Používame súbory cookie, aby sme vám zaručili, že vám na našej stránke poskytneme najlepšie skúsenosti.Súhlasím