appstore

Domov Diskusné Fóra Ostatné appstore

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 21 )
  • Autor
    Príspevky
  • #59055
    castor
    Účastník (Participant)

    ahojte.poradte mi prosim vas ako si stiahnem aplikaciu s appstore,pretoze pozaduje odo mna nejake meno a heslo,co je to za meno a heslo,kde ho najdem.a este jedna vec kde najdem aj iphone number na registraciu iphonu?zatial vdaka

    #133241
    Kiko
    Účastník (Participant)

    Chce od teba prihlasovacie meno (emailová adresa) a heslo. Takže si musíš založiť účet na iTunes store.

    #133244
    toki
    Účastník (Participant)

    Aspon zakladna znalost anglictiny by nezaskodila, vsak?

    #133434
    castor
    Účastník (Participant)

    ok tak to vyskusam,som naramne zvedavy ako to dopadne,dik.

    #137441
    tomasko01
    Účastník (Participant)

    Potrebujem pomoc neviem ako mam potvrdit ten ucet na mail MI sice prisiel verifykacny mail ale ked na to kliknem….http://img61.imageshack.us/my.php?image=nvtelenyg9.jpg …DAkujem

    #137465
    Aleks
    Moderátor

    tomasko01: otvor ten link v IE

    #137572
    tomasko01
    Účastník (Participant)

    Hmm cez IE neslo a le somnasiel navod na to..Pouzil som na registraciu druhy pc… Dakujem

    #248549
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    Nepoznáte nejakú app na iPhone 4 ktorá by vedela otvárať zaheslované pdf (napr faktúry z mailu)

    #248559
    raul
    Moderátor

    ked som to tu nepisal minimalne tri krat, tak ani raz. skus pdf key pro

    #248561
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    raul ĎAKUJEEEEEM …

    #248585
    raul
    Moderátor

    za malicko :)

    #283236
    majdy
    Účastník (Participant)

    ..nejdem zakladať novú tému kvôli banalite, ale, ide niekomu z vás sa prihlásiť na mac app store / itunes?,.či to neblbne len mne? :/

    #307077
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    funguje vám appstore na iphone? Mne napíše že nejde sa pripojiť k appstore, skúste neskôr.

    #307926
    herczegh
    Účastník (Participant)

    Menim provajdera Internetu z T-com na ineho všade aj na app store mám tuto mailovu adresu,čo bude po zmenne mailovej adresy?

    #313246
    GiorgioApple
    Účastník (Participant)

    Mám jednu otázku, vlastnim iPhone 4 a pouzivam niektore platene programy z App Store ale chystam sa kupit iPad, nebudem musiet zase kupovat platene programy pre iPad kt. uz som kupil platene programy na iPhone? Vdaka

    #313250
    suley
    Účastník (Participant)

    aplikacie ktore maju v App Store “plusko” sa daju po zakupeni pre iPhone nasledne zadarmo stiahnut aj pre iPad. Plati aj vice versa. Ak mas iCloud zapluty a spravne nastaveny, stiahne sa to samo.

    #313251
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Presne jak pise suley. Existujou ale applikace, ktere maji specialne optimalizovanou iPad verzi, a ktere se kupujou zvlast ciste jen pro iPad. Obvykle stoji o par $$$ vic.

    Kazdopadne, vsechny iPhone apps se obvykle daji bez problemu pustit na iPade. Ne vsechny jsou ale optimalizovane pro iPad rozliseni/velikost displeje, takze bud se spousti v malem okynku o velikosti iPhone LCD, nebo se daji SW zvetsit, ale to je pak u nekterych apps videt.

    #324435
    dubak
    Účastník (Participant)

    kde sa da prosim va hromadne vypnut automaticke stahovanie aplikacii do ostatnych zariadeni? pri ipode som to napriklad vypol cez itunes, ale aj tak si stiahnem nejake appky cez iphone a hned ich mam aj v ipode a to nechcem…da sa to vypnut? ak hej tak kde? dik

    #324436
    peto7532159
    Účastník (Participant)

    Nastavenia -> Store -> Automatické sťahovanie

    #365234
    Zazka
    Účastník (Participant)

    Ahojte,
    neviem ci to patri sem, ale mam taky problem s app storom, ze som sa sice v pohode zaregistrovala, vsetko vyzera byt O.K., aj sa mi platba za pages stiahla, ale v macu ju nemam, ked pozriem na aplikacie tak tam mam bajty vyciarkane, ked idem na pages, tak mi stale tvrdohlavo vypisuje ze si ho mam kupit. Som z toho trosku na nervy, lebo novy book som si kupovala prave preto aby som mohla pisat a akosi sa to nedari :-(
    vdaka Z.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 21 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.