mam taky “mensi” problem so spominanym ipodom… v itunes dam synchronizovat hudbu alebo video a vsetko sa zda byt ok, synchr. prebehne uspesne, ale ked otvorim music na ipode tak mi vypise ze no music a ze si to mozem stiahnut z itunes…wtf???? ficim na win vista….vdaka za rady
restart som skusal, restore nechcem robit lebo potom musim zasa jailbreak atd… .viem ze restore pomoze, raz som uz tento problem mal ale chcem to vyskusat vyriesit inak
hmmm…neviem , nemyslim…. problem sa vyskytol – ak sa nemylim, hned po tom co som i pod vytiahol z nabijacky – sietovej …. neviem predtym islo vsetko OK… fakt tomu nerozumiem…..
dokonca v itunes dole kde pise kapacitu tak po synchronizacii mi to dole ukaze ako ze tam tie pesnicky su…. teda z kapacity mi to uberie ale v ipode sa mi to nezobrazi….
Pokiaľ viem to o iPode nezistí ani coconut, iba o macu. Na 1.1.x bola app HW Info, ktorá ti povedala presne koľko ma/h má tá baterka, neviem ako na 2.x
no takze mame to tu znova, tentokrat som prisiel na pricinu – sposobilo to vypnutie touchu…. moze to byt podla teba tym, ze po jailbreaku som ho pravdepoodbne nerestartovaal ??? zeby sa neulozili nejake nastaveenia , alebo nieco podobne??? asi budem musiet znovu restore:D….
Autor
Príspevky
Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Apple Event Liveblog
Sledujte náš živý prepis eventu, na ktorom Apple predstaví viacero noviniek vrátane nových Macov s Apple Silicon! Už dnes od 19:00!