Apple Store

Domov Diskusné Fóra Ostatné Apple Store

Zobrazuje sa 18 príspevkov - 1 až 18 (z celkového počtu 18 )
  • Autor
    Joe Cole
    Účastník (Participant)

Ahojte chcem sa len opýtať čí má niekto skúsenosť s nakupovaním cez Apple Store. Neviem ako to chodí a verím že tu niekto je kto mi s týmto pomôže. ďakujem Vám. ahojte

raul
    Moderátor

Vidim ze na tuto otazku nikto nezareagoval , tak vyuzijem nacatu temu a napisem vlastnu otazku:

Chcel by som kupit iPod nano v rak Apple Store. Da sa to aj v rakusku vyzdvihnut, alebo to musi byt odoslane? Ja by som si totiz radsej preto prisiel.
    V podstate by som kupil aj cez SK apple store, ale tam chyba ta moznost vygravirovania na zadnu stranu, co sa mne strasne paci… Viete mi poradit?

A taka podotazka: Preco na vs apple store-och :-) su uz najnovsie macbooky a na sk este nie?

mylanko
    Účastník (Participant)

Ja som si v rakuskom Apple Store kupoval stojan na MBP, ale odosielali ho len na adresu vo Viedni. Neviem ci to ide aj inak, tot len moja skusenost s apple.at.

Bude to tym, ze v SR nie je oficialne zastupenie Apple a maju uplne ine podmienky voci slovenskemu parnerovi. Doteraz neprisiel ziadny kus noveho iPod touch hoci je to tam vyvesene uz 3 tyzdne :) Su tam nejake zmatky :) Mali by byt vraj coskoro:)

BTW… vsimli ste si nieco zvlastne na domovskej stranke apple.sk a apple.cz? :)

raul
    Moderátor

raul: tak dik… nepotesil jste me , pane doktore :-D

btw: na co zvlastne narazas?

mylanko
    Účastník (Participant)

Ze sa trosku zacinat design podobat na US Apple Store :) Eshop je zatial nezmeneny …z toho sa uz da nieco domysliet :)

Frankie
    Moderátor

nechcem vytvarat novu temu tak to postnem tu, ide o novy Store v Parizi :) Je to naozaj nadherne.

http://gizmodo.com/5580256/apple-store-paris-gallery/

monicqa
    Účastník (Participant)

v auguste sa tam chystaaam

Frankie
    Moderátor

:) tak nieco nafot, ze ako to vyzera naživo

sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

no neviem.. ten pod louvrom sa mi zda viac krajsi ako tento
    http://www.apple.com/fr/retail/carrouseldulouvre/

lukiboy
    Účastník (Participant)

Kokso, to je fakt krasny place…

Baron
    Účastník (Participant)

Ja idem zajtra do pariza…takze budu foto:)…tesim sa)….a neviete kde je ten prvy store?….ulicu ci nahodou neviete?…kedze zajtra tam idem tak aby som mohol fotit:P

dubak
    Účastník (Participant)
    tomasno1
    Účastník (Participant)

mne sa tiez viac pacilo v Louvri, akurat, ze to ludia pouzivali ako free internet cafe… Bol problem najst volny Mac.

iGor pro
    Účastník (Participant)

tak to nieje len vo louvri ale tak to je v každom oficálmnom apple store :)

dubak
    Účastník (Participant)

heh mozno aj jeden z dovodov preco nieje ziaden apple store na sr, lebo viem si predstavit ako by ta technika po navstevnosti slovakov dopadla :D

Frankie
    Moderátor

Skor by ju pokradli ako by sa stihla pokaziť :D

dubak
    Účastník (Participant)

tak jasne aj to by bolo casom :D

tomasno1
    Účastník (Participant)

v NY na 5th avenue to bolo inak, ale asi preto, ze som tam bol v noci…

Zobrazuje sa 18 príspevkov - 1 až 18 (z celkového počtu 18 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.