APLIKACIA FOTKY

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software APLIKACIA FOTKY

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #536698
    MajkyM
    Účastník (Participant)

    Ahojte mam taky probmlem mam Imac a aj Macbook pro a ako si otvorim aplikaciu fotky a chcem zalohovat z mojho iphonu(xs max)  fotky ktore tam mam co aj robievam tak po nejako case mi zacalo blbnut a to tak ze ako mam otvorenu aplikaciu tak najde mi telefon ale ziadne fotky tam sa mi nezobrazuju na import neviem preco uz som skusal aj  restart ci telefonu alebo macu a nepomohlo mi to . Pls viete mi poradit co mam robit . Kniznicu fotky mam na externom disku co nacitat povodne zalohy idu ( predchadzajuce fotky ) . Uz som skusal aj na inu kniznicu dat. Ide mi hlavne o to aby sa mi zalohovali aj podla datumov kedy boli robene ako je to v tej aplikacii . Dakujem za odpoved .

    #536700
    MajkyM
    Účastník (Participant)

    Prikladam foto

    #536702
    kyslik
    Účastník (Participant)

    Je iphone odomknuty? Nieco podobne sa mi stalo ked iphone bol zamknuty.
    Skus pripojit telefon k macu a potom odomknut obrazovku ci nahodou fotky nenaskocia.
    Potom by mohol byt problem s kapacitou icloud uloziska. Skus vypnut icloud fotky co to spravi.

    #539673
    MajkyM
    Účastník (Participant)

    Skusal som aj jedno aj druhe a stale nic uz si neviem radu co mam spravit

    #539742
    lexo
    Účastník (Participant)

    kedysi davno som mal podobny problem zo synchronizaciou iPhone/iphoto library.
    Pomohlo vymazat cache subor iPod\ Photo\ Cache/
    postup
    – otvorit Terminal
    – prejst do adresara cd /Users/your_account/Pictures/iphoto
    – zadat prikaz sudo rm -rfd iPod\ Photo\ Cache/
    – vyzaduje root heslo

    POZOR
    – odporucam urobit predtym zalohu iMacu/Macbooku (Time Caspsule)
    – prikaz rm je nebezpecny – maze bez upozornenia ak sa zmylis, aj preto odporucam pred operaciou zalohovat

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.