Aktivácia Ipod touch 5

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Aktivácia Ipod touch 5

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Autor
    Príspevky
  • #102950
    marcel222
    Účastník (Participant)

    Ahojte mám tu jeden veľký problém…. asi pred mesiacom možno aj viac som kupil Ipod touch 5g od jedného chlapíka… nedal mi k nemu nič iba ipod a kábel , ukazoval mi že má bločik od neho tak mi došlo že to neukradol…. dnes mi niako blbol tak som ho chcel dať do povodnych nastavení . Mal som svoj icloud účet aj normálne apple id na ktorom som sťahoval aplikácie… stiahol som si aj aplikaciu nájsť moj iphone na nom som mal icloud učet a išlo to . Keď som chcel ísť dať obnoviť ipod ukazovalo mi že mám najskor odhlásiť icloud a tú službu nájsť moj iphone … tak som to vypol v nastaveniach aj sa odhlasil z icloudu v mobile.Potom som ho dal už normálne obnoviť . Zapol sa mi naskočila aktivácia a tam si pýta asi toho bývaleho majitela meno icloudu, lebo je na začiatku písmenko B…. ale moje id sa začinalo pismenkom M… skušal som moje id ale nejde to stále píše že je chybné… písal som aj bývalému majitelovi ale ten mi nedvíha mobil ani neodpisje nedá sa to niak preskočiť ? alebo spraviť ?? cez to Id moje čo som na nom požival ?

    #396463
    iTuxx
    Moderátor

    bezplatnym sposobom sa to neda a platenym je to pre iPod nerentabilne a casovo priiiiilis narocne.

    #396497
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Na tom iPode je zapnutý FMI

    Pre buducnosť – pri kúpe iDevice vždy pri preberaní treba, aby FMI predavajúci vypol, obnovil iPod a ty registroval na svoje vlastne Apple ID.

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.