Ako zachovať taby/záložky po vypnuti Safari 3.0.4?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Ako zachovať taby/záložky po vypnuti Safari 3.0.4?

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #56133
    zee
    Účastník (Participant)

    ahojte,

    poteboval by som potadit, ako zachovat taby/zalozky v safari, pre opetovne nacitanie pri dalsom spusteni.
    potrerbujem aby to spolupracoval s verziou safari 3.0.4. nasiel som len forgetmenot, ale to je len pre nizsie verzie. hladal som aj na http://pimpmysafari.com/ , ale sa mi nepodarilo :(

    zee

    #116053
    simumarek
    Účastník (Participant)

    No toto by zaujmalo aj mna, lebo zatial musim koli tomuto pouzivat Camino, ale ten je nejaky divny, mam radsej Safari ale vadi mi, ze pri jeho pade alebo vypnuti si nepamata naposledy otvorene okna.

    #116063
    simumarek
    Účastník (Participant)

    Tak som na to prisiel sluzi k tomuto ucelu aplikacia forgetmenot a po instalacii a opatovnom otvoreni Safari si mozete navolit otvorenie naposledy otvorenych tabov.

    #116065
    zee
    Účastník (Participant)

    no tam som sa aj ja dopatral, len pre verziu safari 304 este nieje :( tak skusam c iekto nepozna substitut.

    #116109
    simumarek
    Účastník (Participant)

    Ale mne aj bez toho na 3.0.4 ide na Leovi staci v historii dat reload previous opened windows a natiahne ti poslednu session, toto ide aj bez tohto pluginu.

    #116114
    EmElEn
    Účastník (Participant)
    #116168
    simumarek
    Účastník (Participant)

    No na Leovi mi ani toto nejako moc nejde :(

    #116179
    mha
    Účastník (Participant)

    Obnovit session po restarte dokaze aj SafariStand, aj na 3.0.4 v Leovi. Instalacia je trocha zlozitejsia, ale ide to…

    #116220
    zee
    Účastník (Participant)

    toho reload som ani nevsimol vdaka za tip, tie safaritabs, ako pise simumarek, nejako hapruju pod 304. iden teda este skusit safaristand :)

    edit: ospravedlnujem sa, safaritabs funguju, len je treba pouzit quit a nie button na zatvorenie okna.
    btw: da sa nejako nastavit, aby aplikacia quit-la pri pouziti buttonu na zatvorenie okna ?

    #116228
    simumarek
    Účastník (Participant)

    vsak staci pouzit klavesovu skratku jablcko a Q a je to ako keby si ho quitol z menu aplikacie.

    #116365
    Aleks
    Moderátor

    Včera som to nainštaloval a dnes som dostal Kernel Panic (prvýkrat asi po dvoch/troch rokoch).

    Mal som v tedy otvorené Safari a napadlo ma či to nemôže byť spôsobené aj týmto programom… Tí čo to máte, registrujete niečo podobné?

    #116392
    zee
    Účastník (Participant)

    ani nahodou, vsetko v najlepsiom poriadku (leo 10.5.1 Build 9B18, safari 3.0.4 (5523.10.6)).

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.