ako stiahnut film z pc do iPadu?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes ako stiahnut film z pc do iPadu?

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #88463
    Shiva shanti
    Účastník (Participant)

    cauko, mam otazocku.. je mozne stahovat filmy z pc do ipadu? ak ano mozte mi prosim poradit?

    #325650
    JFK.
    Účastník (Participant)

    musíš mať film v .m4v alebo .m4a a tak si ho len presunieš do iTunes a dáš Sync…
    IT’S THAT EASY! IT JUST WORKS!

    #327104
    Martin Knezović
    Účastník (Participant)

    Ako hovorí JFK musíš mať súbor vo formáte .mp4, ak to nemáš tak ti to nepôjde. Potrebuješ konverter. Čo poznám jeden z free a dobrých je Sothink Video Converter. Akonáhle si to zkonvertuješ tak si to len dáš do iTunes a potom to dáš synchronizovať.
    Link na Converter : http://www.sothinkmedia.com/video-converter/download.htm
    Skús pozrieť Google. ;)

    #327119
    Pepignon
    Účastník (Participant)

    Plateny buzz player a nemusis konvertovat. Vie aj streamovat zo siete.

    #327271
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Pepignon – to je sice pravda, ale je v tom velke ALE.
    Filmy, ktore nie su v nativnom MP4 nie su prehravane specialnym dekodovacim cipom, ale hlavnym procesorom. Spotreba baterie je tak velmi vysoka a iPad sa rychlo vybije – pri prehravani MPEG-4 zvladne aj 10 hodin, pri prehravani AVI ci nebodaj MKV vo vysokom rozliseni snad ani nie 3 hodiny.

    MIV videa vo vysokom roxliseni navyse asi budu sekat. Pritom MKV su velmi casto uz v kodeku H.264, takze netreba konverziu, staci cez passthrough zmenit kontajner na MPEG-4 (a snad mozno prekodovad zvuk z AC3 do AAC). Toto zvladnu skvele MKV Tools, cela operacia netrva aj na Core 2 Duo viac ako 15 minut.

    #327633
    gman
    Účastník (Participant)

    alebo na konverziu mozes tiez pouzit Handbrake, ktory je konvertovat formaty priamo pre jednotlive apple zariadenia

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.