Ako na čistý update 10.7.3

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Ako na čistý update 10.7.3

Zobrazuje sa 17 príspevkov - 1 až 17 (z celkového počtu 17 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83859
    Mito
    Účastník (Participant)

    Zdravím,
    mám 10.7.3 a chcem prejsť na 10.7.3 no mal som nejaké problémy ešte s predchadzajúcim OSX, ako si stiahnem 10.7.3 namiesto toho priameho update-u?

    UPDATE: Pomýlil som sa,mám 10.7.2 a chcem prejsť na 10.7.3

    #301146
    Anonymný
    Neaktívny

    ked prejdes z 10.7.3 na 10.7.3 nic ti to nepomoze, stale budes mat rovnaku verziu

    #301148
    sugipe
    Účastník (Participant)

    Ked mam snow leopard a chcem ist na lion, cez mac app store, je to jednoduche, robil to niekto? treba nejak zalohovat, pouzit zalohu, ktoru mam cez time machine, alebo to vsetko urobi samo? Ostanu mi nastavenia sieti, ulozene hesla v keychaine a podobne?
    Ono to co je v mac app store, je len update z snow leoparda? Ked ho budem chciet znovu instalovat, ked sa nieco stane, to budem musiet najprv tam dat snowleopard a potom znova stahovat liona? (budem ho mat stale potom zadarmo?)

    #301183
    Mito
    Účastník (Participant)

    Nikto?

    #301184
    JFK.
    Účastník (Participant)

    nechápem tomu čo sa pýtaš :D šak cez Mac App Store, Software Update, Torrenty …

    #301185
    miko99x
    Účastník (Participant)

    sugipe: prejst na liona zo snow leoparda je velmi jednoduche az automaticky nastavene tak, ze si iba kupis liona a citas instrukcie na obrazovke, trochu to trva, no je to plne automatizovany proces, vsetky nastavenia, subory a pod. ostanu presne tak, ako to nechas pred instalaciou, vratane pozadia, no odporuca sa urobit zalohu, ak zalohujes pravidelne, nemas problem….
    Ked uz mas liona, tak ti snow leoparda netreba,lion pri istalacii automaticky urobi zvlast zaloznu particiu, takze keby nieco, pri starte ked podrzis alt tak si vyberies backup particiu a postupujes podla pokynov na obrazovke..

    tolko v skratke

    #301186
    miko99x
    Účastník (Participant)

    pripadne ked chces urobit cistu instalaciu, tu je celkom dobry navod, ako na to, ja som to robil podla toho a vsetko frci jak ma

    http://appleforum.sk/f33/ako-nain%C5%A1talova%C5%A5-liona-op%C3%A4tovne-stiahnu%C5%A5-alebo-urobi%C5%A5-%C4%8Dist%C3%BA-%C5%A1tal%C3%A1ciu-653/

    #301242
    Mito
    Účastník (Participant)

    Neoplatilo by sa rovno dať novú inštaláciu OSX už s 10.7.3 namiesto updatu?

    #301712
    Mito
    Účastník (Participant)

    Nikto nič?

    #301713
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    Mito, ked chces mat istotu, stiahni si combo update: http://support.apple.com/kb/DL1484 a naisntaluj to. Po isntalacii este prebehni disk cez disk utility (repair permissions aj check disk)
    Robit cisty reisntall len kvoli updatu je strasna blbost -zabijak casu, a nevidim v tom ziadny zmysel.

    #301717
    max7323
    Účastník (Participant)

    OT: kupil som mbp , je tam oficialne Lion, ale i po preinstalovani je tam povodny uzivatel …je mozne v appstore nastavit moj ucet ako primary a ten stary vyhodit odtial nejako ? ci len preinstalovat s formatom disku ?
    dik

    #301734
    Mito
    Účastník (Participant)

    dík sleepwalk3r tak som to aj spravil, ale aký je rozdiel medzi combo update a normálnym ?

    #301829
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    “normalny” resp. delta update (cez aplikaciu software update v OSX) je “usity na mieru” pre tvoj system. Obashuje len tie data ktore povazuje z potrebne (preto je mensi v porovnani s combo, a zaroven nie u kazdeho ma rovnaku velkost)
    Combo obsahuje subor vsetkych updatov na vsekty systemy od pociatocnej verzie sytemu (v pripade OS Lion je to zbierka vsetkych updatov ktore vysli po 10.7.0).

    Combo je teoreticky lepsia volba pretoze mas istotu ze sa ti naisntaluje vsetko co system potrebuje. Pri delta update sa moze nieco (napriklad kvoli bugu) vynechat a nastava problem. Ten sa vsak vacsinou aj tak da opravit nabootovanim do safe modu a nainstalovanim posledneho combo updatu.

    #303529
    dubak
    Účastník (Participant)

    vedel by mi niekto povedat ci ide odinstalovat ten combo update na 10.7.3, totiz odkedy som ho nainstaloval mi pada wifi kazdu chvilu
    vdaka

    #303562
    JFK.
    Účastník (Participant)

    daj si tam ten .kext zo SL na wifi, čo su už riešilo 100x a nebude ti padať :D

    #303566
    dubak
    Účastník (Participant)

    vedel by si mi o tom napisat viac? neviem o co ide

    #303578
    JFK.
    Účastník (Participant)
Zobrazuje sa 17 príspevkov - 1 až 17 (z celkového počtu 17 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.