Ako cracknúť hru Spore?

Domov Diskusné Fóra Hry na Macu Ako cracknúť hru Spore?

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #61425
    marekh
    Účastník (Participant)

    Ahojte, mám istý problém ktorý neviem ako riešiť. Stiahol som si cez torrent hru Spore, nainštaloval som si ju a trebalo ju ešte cracknúť. Keď som si ju stahoval mal som aj návod:

    Put the Sporeapp.exe from Crack in >

    “Spore.app/Contents/Resources/transgaming/c_drive/Spore/SporeBin”
    (Spore.app is in your program folder, right click to see contents)

    Urobil som to podľa tohto že som Sporeapp.exe prepísal v SporeBin ale nejak stale to nefunguje. K tomu keď zapnem tak ma pýta kod a už som ich tam skušal davať asi sto a ani jeden nefungoval. Mohli by ste my nejak pomôcť? Vopred dík.

    #150088
    Egreees
    Účastník (Participant)

    Uz si to tu raz dnes riesil. To ze bola tvoja tema vymazana neznamena ze si ju zle zaradil. Proste to sem nepatri.
    CRACK-uj si na WINDOWS-e !!!!!!!

    Nikto ti tu neporadi.
    ..sa cudujem ze ti admin este nezmazal konto.

    #150090
    raul
    Moderátor

    Sporeapp.exe??? :-D kamarat, precitaj si oravidla fora..

    #150092
    Kukosk
    Účastník (Participant)

    preco by to tu patrit nemalo. nie vsetci maju prachy na kupovanie hier a softwaru :) ja tiez taham a crackujem a aspon sa zato priznam :) … no a nejde ti to asi preto, ze .exe pozna len windows.

    #150094
    marek
    Účastník (Participant)

    nemalo by to sem patrit lebo toto nie je crackovacie forum.
    je jasne ze su ludia co si stahuju veci z torrentov,
    ale ajtak podla mna vacsina ludi z mac komunity preferuje nekradnutie softwaru, aspon ta dospelejsia cast :-)

    #150096
    Egreees
    Účastník (Participant)

    Pre Kukosk: samozrejme ze vacsina ma uz skusenosti aj v tejto problematike (torrent,crack..) ale tento webblog je podla mna zamerany na riesenie inych problemov.
    Nic v zlom.

    #150097
    Kukosk
    Účastník (Participant)

    pardon. asi mate pravdu no. :) ja osobne by som do softwaru aj investoval, ale zatial nemam na to dost financii :) chodim zatial na gympel :) takze tak :)

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.