Ako aktivovať iPhone 5?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Ako aktivovať iPhone 5?

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #100299
    mr.patricek
    Účastník (Participant)

    Zdravím mám blokovaný iPhone 5 na Nemecký telekom. Tu na Slovensku používam ORANGE a kúpil som rsim 9 pro a neviem iphone aktivovať! Skrátka pri obnovení telefónu pýta sim kartu, no ta rsim ktorú mám v poriadku založenú nefunguje. Nedá sa iPhone nejako aktivovať bez sim karty? Ďakujem

    #383206
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    A netreba náhodou potreba k aktivácii aj pôvodnú nemeckú SIM kartu? Nevyznám sa, tak ma neukameňujte.

    #383207
    iTuxx
    Moderátor

    Telefon aktivujes iba kartou Tmobilu DE alebo Rsimkou. Ak ju mas v telefone a aj tak ti nezobrazi interfejs na zadanie IMSI kodu (nepises ci ho zobrazuje alebo nie), tak bud mas nepodporovanu verziu SIM karty (skus inu, pripadne ineho operatora), alebo je Rsimka poskodena (je velmi tenka, lahko sa moze stat ze sa integrovany obvod poskodi, pretoze spolu so SIM kartou sa do telefonu zasuva tazko).
    Ak ti interfejs zobrazi, ubezpec sa ze zadavas spravne IMSI pre nemecky Tmobile (su to tieto: 2620111, alebo 2620125, alebo 2620155) a potom restartuj.

    #383208
    mr.patricek
    Účastník (Participant)

    Ďakujem, ak ak to dám všetko odblokovať na trvalo?

    #383209
    mr.patricek
    Účastník (Participant)

    a nedá sa nejako aktivovať iPhone bez tej SIM karty?

    #383210
    iTuxx
    Moderátor

    nove iPhony sa uplne bez sim karty nedaju aktivovat. Trvaly odblok na Tmobile DE je zhruba 80-90€ co tak pozeram.

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.