Airplay

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #105443
    Štefan94
    Účastník (Participant)

    Ahojte skúšam použiť airplay medzi Macbook air 2014 a iphone 5S no všetko robím podla postupu, aj program už mám stiahnutý, proste všetko podla navodu no ani zaboha mi nechce vyskočiť AirPlay button na Iphone ked vysuniem tú lištu, neviete kde môže byť problem? už som zufaly :(

    #406228
    Maťo_11
    Účastník (Participant)

    Ahoj , AirPlay som osobne ešte nepoužil ale myslím si , že môžeš streamovať len z iOS/OS X do Apple TV / receivera alebo iného druhu certifikovaného AirPlay zariadenia.

    #406232
    martinjuran
    Účastník (Participant)

    Treba mat zapnuté aj wifi aj Bluetooth. Máš?

    #406234
    Jaem
    Účastník (Participant)

    Problem je, ze AirPlay medzi Macom a iphone nefunguje… Musis mat aj Apple TV (ak chces streamovat obraz), alebo repraky/vezu/receiver pre zvuk. Airplay nepotrebuje mat zapnuty BT…

    #406237
    Štefan94
    Účastník (Participant)

    Chápem no a iná možnosť nie je? chcem iba jednoduchý mirroring.

    #406243
    iwans
    Účastník (Participant)

    Toto je to, čo potrebuješ:

    http://www.airserver.com/Mac

    Ale nie je to zadarmo…

    #406248
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    ako bolo napisane, budes potrebovat bud Apple TV alebo software AirServer. To v pripade, ze chces obrazovku iPhone vidiet na Macu.

    Este existuje ine riesenie, ak sa uspokojis s mierne nizsim vykonom vykreslovania. Ak mas OS X Yosemite, mozes prepojit Mac a iPhone cez Lighting kabel a pouzit QuickTime na zobrazenie a nahravanie obsahu obrazovky z iPhone. Potom v QuickTime Player das File > New Movie Recording a vyberies zdroj obrazu.

    Obraz mozes potom bud nahravat, alebo, ak nekliknes na Record tlacidlo, len zobrazovat.

    Pripadne, pokial potrebujes zobrazovat obsah iPhone ci iPadu na projektore ci televizore, mozes si kupit Lighting to HDMI kabel.

    Rieseni je dost, staci si len vybrat.

    #406272
    Štefan94
    Účastník (Participant)

    Áno toto som potreboval Jozef!! Ďakujem ti :)

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.