aaaach!!! error 1015 pri terajsom restore cet iTunes 25.6.2011

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes aaaach!!! error 1015 pri terajsom restore cet iTunes 25.6.2011

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78518
    macbanan
    Účastník (Participant)

    caute, uz ma tak sere ten iPhone, odisiel mi cely zvuk, neda sa to spravit, povedali aj v servise v BA, tak som ho chcel pouzivat aspon na net, ale blbol lebo som skusil untethered jailbreak pri SW 4.2.1, tak som skusal restore 4.2.1 no vyhadzovalo chybu, tak som skusil natiahnut novy 4.3??? ani neviem aky to je, ale skusial som to dnes 25.6.2011…. no v 3/4 chyba 1015 a uz nejde nic, recovery mode s kablom a iTunes ikona…. da sa nieco robit a ak hej tak cez co a ako, nemam ziadne SHSH zalohy a ani nic podobne….

    diky

    #270386
    picko99
    Účastník (Participant)

    nechces to predat na suciastky???

    #270387
    macbanan
    Účastník (Participant)

    :D ak to nepojde, mozno aj hej… ale moc sa mi toho nechce, lebo teraz nedavno som dal vymeni power button…. nevies radsej povedat ako to zbuchat ??? lebo ak to ide nechce sa mi davat zato v servise 30 €

    #270388
    picko99
    Účastník (Participant)

    kamos dal 70 ecka a slo mu to tak 10 dni a skapalo to zase ja to chcem len na suciastky

    #270390
    macbanan
    Účastník (Participant)

    a za kolko na suciastky ? aj ked este urcite skusim nieco pozistovat

    #270415
    picko99
    Účastník (Participant)

    na suciastky tak 50 – 70 ecka potrebujem dat utopeny doporiadku zena zmokla na biku.

    #270418
    mike
    Účastník (Participant)

    na error 1015 je jeden fix. ja som mal podobny problen, urobil som restore a po celej operacii mi vypisalo tento error. stacilo vsak stiahnut tento fix a spustit ho. za 5 sekund uz iphone bezal a nastastie cela operacia restore prebehla v poriadku…

    pre win:

    Fix iTunes Error 1015

    pre mac:
    http://jaxov.com/2010/07/download-recboot-fix-itunes-1015-restore-error/

    #270428
    missk0
    Účastník (Participant)

    ake suciasky potrebujes?

    #270434
    martin_kubik
    Účastník (Participant)

    @macbanan

    Koľko ťa vyšla výmena power buttonu?

    #270440
    JFK.
    Účastník (Participant)

    macbanan, ja som teraz tento problém opravoval kamarátovi…pravdepodobne ti tam nahodilo BB pre iPad…musíš si stiahnuť Pwnagetool(Mac) alebo ak máš windows tak Sn0wbreeze, a vytvoriť custom ipsw a ten tam nahodíš cez DFU mód a všetko by malo byť v pohode…
    :-)) enjoy

    edit: firmware sa mne najlepšie osvedčil z http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/
    -sú tam všetky official FWčká

    edit: teraz neviem, či to bola presne chyba 1015, ale asi áno, a aj keby nie, určite to skús !

    #271247
    macbanan
    Účastník (Participant)

    vymena power buttonu 28 eur v BA, podarilo sa mi to spravit cez custom restore ipsw subor pre 4.2.1 takze v pohode, teraz to ma priatelka na O2 mobilny net, kedze cely zvuk je nefunkcny

    #276854
    Bennis
    Účastník (Participant)

    prave dnes v noci sa mi to stalo kua, ked ho zajtra idem predat. chcel som ho restornut a takto sa to doje…kazilo…som tak trosku laik v tychto veciach, nemoze mi niekto vysvetlit co je to ten custom restore ipsw ? alebo ako to opravit co najjednoduchsie…dik

    #278808
    mjaus
    Účastník (Participant)

    Ja sa chcem spytat JFK alebo Macbanan:

    Mam 3GSko a tiez 4.2.1 BB 06.15.00 ale je to tethered boot. Ak by som spravil znova cisty custom restore iPod ako pisete tu bude to untethered boot???

    Vdaka.

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.