7.august 2012

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 20 )
  • Autor
    Príspevky
  • #87187
    zitta66
    Účastník (Participant)

    Tak zeby 7. Augusta v San Franciscu na Keynote Tim Cook predstavil iPhone 5?

    #317961
    tback
    Účastník (Participant)

    Nech ho predstavi kedy bude chciet, len nech zachovaju povodnu velkost displeja :D

    #317966
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Jestli ma byt 7 nejaky keynote, tak to beztak nebude iphone, ale 7″ iPad :D

    #317967
    hatto
    Účastník (Participant)

    nebude to iba akcia back to school? z kade mate ze bude vtedy nieco?

    #317968
    wuttasi
    Účastník (Participant)

    tback? preco ? ja by som pvedal, ze by mohol byt o kusok vacsi ten displej. samozrejme nechcem lopatu. ale hento je uz maly displej

    #317969
    zitta66
    Účastník (Participant)

    Samsung Galaxy s3 sa prekvapivo dobre predava,takze sa udajne rozhodli v Apple poponahlat,kazdopadne pozvanky na Keynote by sa uz mali zacat rozosielat kazdu chvilu (tak tyzden pred).

    #317973
    tback
    Účastník (Participant)

    Wuttasi:
    Jednoducho mi to na iphone nesedi. 3,5″ je podla mna uplne skvela mierka a tu by som tam nechal. Iphone mam od 2007 a za ten cas mi vacsi displej nechybal ani raz. Takto je akuratne velky na vsetko, na co ma mobil sluzit a na zvysok mam ipad. A v suvislosi s tym, nesuhlasim ani s ipadom mini :-/ doteraz isiel apple vlastnou cestou a takto sa uz len bude opicit po inych.

    #317982
    zitta66
    Účastník (Participant)

    Aj mne vyhovuje tato velkost maximalne,hold ak ale vyda Apple vacsi kupim aj tak,tak isto aj iPad mini,velmi sa tesim na jesen..
    Inak čekujte iOS 6 Beta 3..

    #317987
    tback
    Účastník (Participant)

    tak ja asi pojdem v tom pripade do 4s a uvidim ako sa to bude vyvijat dalsie roky..taktiez, ak su tie rumors ohladom uniknutych dielov pravdive, ani po dizajnovej stranke sa mi to pacit nebude. nejde mi nejak do hlavy, ze by Ive dopustil take zohyzdnenie iphonu :-S

    #317989
    JFK.
    Účastník (Participant)

    ja absolútne o žiadnom keynote neviem, ani som nepočul, odkial to máte?
    -a beta 3 už vyšla..

    #318003
    McJobs
    Účastník (Participant)

    prišiel s tym tento web

    http://www.knowyourmobile.com/blog/1482786/iphone_5_official_release_date_revealed_as_august_7.html

    proti hovori viacero faktorov

    1. Dovolenkove obdobie

    2. Zvolavat jeden event v auguste, a dalsi jesenny pre nove iPody/iPad “mini” nie je efektivne

    3. Novy iPhone vyhadza VZDY s novou hlavnou verziou iOS, sudiac podla “kvality” novych máp to chce este vela roboty

    4. Podla Macotakara vyroba odstartovala len teraz, na launch day chcu mat pripravenych niekolko milionov ks, to zaberie 2 mesiace

    5.Môžem sa myliť :)

    #318005
    zitta66
    Účastník (Participant)

    Uz vysla,mapy su vychytanejsie,cely system sviznejsi..
    Je to logicke,podla mna musia teraz inak drapat,ak chcu predstavit 07.08. new iPhone,tak koncom augusta ho bude mat zakaznik s novym iOS 6 doma.
    Zamestnanci Applu mozu teraz oprasit stare tricka,co im dal vyrobit este Steve pred 15timi rokmi:
    “Som hrdy na to ze robim 100 hodin tyzdenne!”

    #318006
    majdy
    Účastník (Participant)

    Peterson má pravdu, ale bol by som rád, keby už bol toho siedmeho :)
    Ten Mini iPad predstavia určite s iPhonom, pretože by mal nahradiť iPod Touch.

    #318009
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Dám pivo nato, že to 7. augusta určite nebude… :D

    k bete = pozrite ako sa mapy posúvaju od bety k bete.. krása
    http://9to5mac.files.wordpress.com/2012/07/1342462445_igpic.jpg
    z lava beta 1,2,3 :)

    #318011
    tback
    Účastník (Participant)

    Krasa tie mapy. Dufam, ze Slovensko bude aspon ako-tak spracovane, nie ze dedinky budu jeden velky zeleny rozmazany flak a to je vsetko:D

    #318027
    rackom
    Účastník (Participant)

    tie mapy vyzeraju fakt lepsie … ale zda sa mi ze z 1 do 2 odstranili nejaku zelen :D:D

    #318035
    tback
    Účastník (Participant)

    mozno to za ten cas niekto vypalil :D

    #318036
    majdy
    Účastník (Participant)

    Veľkmi mám rád Olympic Lyon, môj najoblúbenejší klub :D :D

    #318044
    zitta66
    Účastník (Participant)

    majdy, ty si tvár..

    #318146
    McJobs
    Účastník (Participant)

    zitta66: mapy o dost zlepsili, ale hlavny je bod 4, t.j. aby mali dostatočny počet kusov uz vyrobenych, aby sa mohli v PR spravach chvalit ze predali x milionov kusov za prvy vikend.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 20 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.