23. 11. – Black Friday – KUPUJTE!!!

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes 23. 11. – Black Friday – KUPUJTE!!!

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Autor
    Príspevky
  • #90333
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Dnes je Black friday a uz tradicne vyvojari na App Store (aj Mac aj iOS) ponukaju vyrazne zlavy pre svoje aplikacie!

    Napr. vyborny PDF Expert pre iPhone UPLNE ZDARMA (povodna cena 7 Eur), pre iPad s 80 % zlavou za necelych 5 Eur!

    Kopa hier, dalsich aplikacii uplne zadarmo alebo velmi lacno.

    #336904
    sairik
    Účastník (Participant)

    daj nejake typy na appky/games

    ja som zatial stiahol:

    acoustic ruler pro
    filmic pro
    finescanner
    pdf expert
    quickoffice pro
    fifa 13

    #336906
    niko
    Účastník (Participant)

    prosím vás kuknite si môj problém v softvéroch njde aktivovať iphone 3gs

    #336927
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Kua, stiahol som quickoffice a pdf expert, a ani neviem ci to potrebujem, kedze mam adobe acrobat, iWork a Keynote :D

    Ale ukecali ste ma:) Dufam ze tam naozaj bola zalav. A co sa tyka FIFA a pod, kolko stoja tie appky normalne?

    EDIT: Tak som sa rozsupol a rozhadzal asi 40 eur na Appkach. To vam teda PEKNE DAKUJEM! ;)

    #336930
    tomykar
    Účastník (Participant)

    hmm a co si kupil ? :) porad.. pripadne co si stiahol zadara ?

    ja som kupil quickoffice a stiahol pdf expert a filmic pro. Vdaka vam za tipy ;)

    #336965
    iFiko
    Účastník (Participant)
    #336972
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    No ja som kupil aj USA mapu Garmin za 21,99€ (50% zlava), kedze buduci rok tam idem na par tyzdnov cestovat. Potom Infinity Blade 2, NFS Most Wanted, Quickoffice, PDF expert a podobne.

    #336975
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Tu je kompletnejsi zoznam:
    http://www.macrumors.com/2012/11/22/ios-app-store-and-mac-software-sales-for-black-friday-2012/

    Na Appshopper.com najdete dalsie.

    Problem je, ze napr. Navigon na nas region kasle a EU navigacka je za plnu cenu. To len na priklad

    #336982
    sairik
    Účastník (Participant)

    usetrit sme usetrili, lebo taky filmic stal 3,50, fifa 5,99 , quickoffice okolo 13, pdf expert asi 7, a podobne :)

    ale myslim, zeniektore zlavy ostanu aj cely vikend, takze tahajte :) a dajte este nejake typy

    #337009
    David23
    Účastník (Participant)

    nepoznate nejake dobre alebo uzitocne apps alebo hry na ios 4.2.1 ??? dakujem

    #337014
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    david, skus hladat. na App Store je viac ako 300 000 aplikacii, NIKTO ti nenapise menny zoznam. A uzitocne a dobre je tak subjektivny prvok, ze ti to nenapise VOBEC nikto.

    #337016
    Benne
    Účastník (Participant)

    Jozef Remen, ale tych 300 000 apps uz nebude asi na 4.2.1 :/

    #337032
    David23
    Účastník (Participant)

    no ja by som povedal ze asi ani jedna normalna setko 5.1.1 a tak :P aj tak diks

    #337052
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Chod na Appshopper.com tam sa da pouzit velmi vela filtrovania, myslim, ze aj podla verzie iOS.
    pravdupovediac, ked vidim popis narokov iOS aplikacii, tak velka cast z nich stale vyzaduje najmenej 4.2.1 , nie az vyssi.

    Problem bude skor s iPhone 3G, nie s verziou SW :).

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.