2 in 1 : Ako predísť škrabancom na zadnej strane iPhonu a aktualizácia 3G S

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes 2 in 1 : Ako predísť škrabancom na zadnej strane iPhonu a aktualizácia 3G S

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 21 )
  • Autor
    Príspevky
  • #63023
    JessieSNB
    Účastník (Participant)

    Chcem sa spýtať,ako je možné predísť čo najlepšie škrabancom na iPhone (popr. kde sa dajú kúpiť kryty na iPh okrem eBayu),vy akú metódu ste zvolili? :) Mám ho týždeň -biely,a už mám na “jabku” škrabance,a naozaj naňho dávam pozor…

    Druhá otázka je,že či sa dá aktualizovať softvér iPh-u 3G na iPh 3G S …

    Díky za odpoveď :)

    #162871
    Rass
    Zablokovaný

    ja radim kaslat na to.. skrabance su sucastou vsetkeho co pouzivas… oskrabe sa jablcko a meisto kde je napisana kapacita (8,16,(32GB)
    Ale ak by som mal volit obal tak bud kozeny s prednou odklapacou castou alebo silikonovy

    #162872
    Rass
    Zablokovaný

    to druha sa podla mna nebude dat (legelne) bude tam uplne malicky rozdiel (vice control a pod—) ale dufam ze po JB to pojde

    #162877
    Jod
    Účastník (Participant)

    Ja ho mám doškrábaný celý :D
    Checl som si kúpiť gelaskin, ale v iStyle mali len na 1gen. a touch, škoda.

    Aj ja dúfam, že bude stačiť prepísať nejaké configy :) . Firmware 3G a 3GS bude mať rovnaký.

    #162879
    jenik
    Účastník (Participant)

    FW 3Gs a 3G rozhodne neni stejny a verzi pro 3G do 3Gs nedostanes to same plati obracene

    #162880
    Anonymný
    Neaktívny

    Jessie, ja som kupil folie ZAGG a mam iPhone bez skrabanca, takmer ich nevidno, iPhone je aj nadalej leskly, folie su na nom asi pol roka.

    #162885
    mike
    Účastník (Participant)

    ja tiez odporucam kupit folie gelaskin. Je to lepsie riesenie ako kryty, alebo puzdra… a to hlavne preto , lebo sa zachovaju rozmery.. :)

    #162886
    serael
    Účastník (Participant)

    2 Steve_SK : Aka bola instalacia folii ? mohol by si postnut nake foto ako sa ti to podarilo , hlavne na tych vyrezoch a ohyboch by ma to zaujimalo . Btw a ako dlho mas tu foliu? par ludi sa na nete stazovalo ze po cca 3mesiacoch im zacala zltnut :(

    #162891
    xRiCky
    Účastník (Participant)

    Ja tiez pouzivam foli od ZAGGu cca pol roka ale uz len zadnej casti. A to z dvoch dovodov:
    1. Folia je sice priehladna ale prosto je to rozdiel ked pozeras na display cez foliu alebo nie
    2. Na iP mas mneralne sklo ktore len tak neposkriabes a ked nanho davas aky taky pozor tak foliu na prednu cast nepotrebujes. Jedine co robim ja ze iP davam vzdy len do prazdneho vrecka. (Nie spolu s klucmi a podobne) A mam iP bez skrabancov.

    Folia drzi dobre aj na rohoch a zaobleniach ale po case sa ti tam zacne dostavat prach tak to trosku vidiet ale folia sa da zlepit a znova nalepit. Popripade ak sa ti poskodi tak ju mozes hocikedy (dozivotna zaruka) poslat spat a oni ti bezplatne poslu novu.

    PS: Ziadne zltnutie som nezaznamenal

    #162928
    JessieSNB
    Účastník (Participant)

    Ohhm,diky :)) A kde sa da kupit ta folia ?? :D Hmmm,vazne,ta folia docela znie dobre :D:D Ja som nasla na nete taky “kryt” na zadnu stranu – https://www.case-mate.com/iPhone-3G-Cases/Case-Mate-iPhone-3G–3GS-Vroom-Cases.asp

    Vyzera to dost dobre ;)

    #162930
    Jod
    Účastník (Participant)

    V traco som videl v akcii gelaskiny. Ak by si chcel niekto z KE objednať tak povecte aby sme neplatili dva krát poštovné :)

    Inak mám škrabanec na displeji fajný, pastov ho asi nedám dole čo :D alebo popolom :D

    #162934
    xRiCky
    Účastník (Participant)

    Ak mas PayPal mozes rovno nakupovat tu http://www.zagg.com/invisibleshield/apple-iphone-3g-cases-screen-protectors-covers-skins-shields.php postovne je zadarmo :)

    PS: ja som tiez odtial kupil ;)

    #162943
    JessieSNB
    Účastník (Participant)

    no diky :D len ja nemam PayPal ;(

    #162948
    HajLender
    Účastník (Participant)

    na iphone mam ZAGG a na ipode ShieldSkin (shieldskins.com) a musim povedat, ze sa mi zda shieldskin tensi, menej gumenny, napriek tomu uplne odolny… najblizsie pojde don shieldskinu. btw ten zagg mam cca. pol roka a rohy som uz mosel odstrihnut kvoli prachu. na prednej strane zagg nemam uz vobec, lebo sa mi ho nepodarilo dobre nalepit, teraz tam mam tu 50 korunovu plastovu foliu a ta sluzi dobre, aj sa s nou prijemneijsie robi.

    #162956
    JessieSNB
    Účastník (Participant)

    -> keď náhodou niekto vie stránku (bez potreby PayPal-ky) alebo objednať Zagg fóliu,napíšte mi na jessiepecar@gmail.com !! :) Diky !!

    #162966
    mike
    Účastník (Participant)

    no ja by som skor bral ten gelaskin, ako Zagg… predsa len, cena je o dost nizsia a ma aspon nejaky motiv.. :)

    http://www.gelaskins.com/catalog.php?Device=8&Category=25&p=1

    #162967
    Jod
    Účastník (Participant)

    Jednoznačne chcem Spaghetti monster https://www.gelaskins.com/skins.php?Skin=93&Category=25 , bude zomňa pravý Pastafarian :D

    Na aby ste sa nenudili:
    http://www.venganza.org/games/index_large.htm :D

    #162972
    framil
    Účastník (Participant)
    #163039
    JessieSNB
    Účastník (Participant)

    No som elmi rozmyslala and ym gelaskinom,ale nejak nechcem “stratit” tu zazracnu bielu farbu iPh-u :D:D Takze asi zostavam pri folii a …

    …framil – diky vazne !! prehladala som cely net ale nejak mi ten mudry google nevyhladal nic :D fakt dik.

    #163044
    mike
    Účastník (Participant)

    jessie, velky pozor, odporucam najprv kontaktovat predajcu,nakolko na fotke je odfoteny iPhone 1G, preto si daj pozor aby si nekupil drahy skin pre prvy iPhone, ktory ti bude uplne nanic, kedze 3G ma ine rozmery…

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 21 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.