Odpoveď na: MacBook Alu / Vista DX 10 vs XP DX 9 ?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software MacBook Alu / Vista DX 10 vs XP DX 9 ? Odpoveď na: MacBook Alu / Vista DX 10 vs XP DX 9 ?

#141390
Anonymný
Neaktívny

gs_peter:
Zdá sa mi, že reaguješ až prehnane podráždeno. Nevravím, že ja reagujem vždy kľudne a vzorovo, ale nie určite nie takto a ešte toho ak je to normálna technická vec. Čo a tak pýtal sa ohľadom Win a čo? Neznamená že sa to volá MacBlog že to je vyslovene len o Apple Macintosh. Keby to je tak, tak by OSX asi nemal v sebe BootCamp alebo virtualizačné softy. Apple tam sám dal ten BootCamp to znamená že s tým ráta že niektorí jedinci si tam ten Windows budú aj inštalovať. Keďže je BootCamp súčasťou OSx. je aj súčasťou Macu a tým pádom je na správnom fóre. Je niečo ako nejaký OSX program alebo utilita podobne ako BootCamp na Winowsoch? Ak bude tak to môže ísť riešiť do Windows fór, ale nie je a preto je tu chlapec na mieste.
Aj keď som sám veľký odporca Windows a takisto som ho na Macu nikdy nemal nainštalovaný, nemôžeš predsa druhým ľuďom v nucovať svoj názor, či rozkazovať aby si na Mac Winows neiinštalovali, keď Apple to nezakázal dokonca im dal tú možnosť v podobe BootCampu.
Preto sa trošku ukľudni a keď mu nechceš poradiť tak ho nechaj tak nech mu poradí niekto druhý. Majte sa.