Odpoveď na: iStyle Košice? Nikdy viac!

Domov Diskusné Fóra Ostatné iStyle Košice? Nikdy viac! Odpoveď na: iStyle Košice? Nikdy viac!

#146543
markuz
Účastník (Participant)

Ono ten Samo je ale beťár. Obvykle, keď sa niečo stane, vždy (sa) to pokazí samo.

V prvom si si ako šťastný majiteľ mohol všimnúť, že adaptér sa nedá rozobrať. Teda dá, ale len raz. Pri rozoberaní, resp. skôr roztrhnutí, sa vo vnútri zlomia plastové západky, ktoré ho držia pokope. Je to (aj) práve kvôli rôznym kutilom a domácim majstrom, ktorí sa radi do všetkého montujú. Takže suma sumárum, rozobratý adaptér spoznáš hneď. Pretože bude zlepený lepiacou páskou.

No pri HDD je tých samov ešte viac. V konečnom dôsledku notebook ani nemusí spadnúť, stačí ak sa párkrát nenechá uspať a po zatvorení sa hodí do tašky. Odporúčam to opakovať pravidelne, výsledok je zaručený. Osobne by som si však aj tak nikdy nereklamoval HDD, ale radšej si kúpil kvalitnejší, vačší a rýchlejší ako pôvodný a dnes už naozaj za pár korún.

Ako však píšeš, reklamáciu ti aj tak uznali. Občas tak možno pomôže napočítať do 10, pred tým než začneme okolo seba hádzať kamene. Ale uznaj, že taký “až-raz-vyrastiem-bude-zo-mňa-argument” typu “Mne nespadol” a “Ja som s tým nič nerobil” je tvrdenie proti tvrdeniu.